Program

 • dnes

  Kriminálka Las Vegas IV (20) 20:20

  Kriminálka Las Vegas IV (20)

 • zítra

  Kriminálka Las Vegas IV (22) 20:20

  Kriminálka Las Vegas IV (22)

 • úterý 24. 10.

  Kriminálka Las Vegas V (3) 20:20

  Kriminálka Las Vegas V (3)

 • středa 25. 10.

  Kriminálka Las Vegas V (5) 20:20

  Kriminálka Las Vegas V (5)

 • čtvrtek 26. 10.

  Kriminálka Las Vegas V (7) 20:20

  Kriminálka Las Vegas V (7)

 • pátek 27. 10.

  Kriminálka Las Vegas V (9) 20:20

  Kriminálka Las Vegas V (9)

 • sobota 28. 10.

  Kriminálka Las Vegas V (11) 20:20

  Kriminálka Las Vegas V (11)

Celý program

Muži se cítí lépe s kamarády než s přítelkyní, ukázal průzkum

Trávíte čas mnohem raději s kamarádem než s přítelkyní? Nebojte se, rozhodně nejste sami. Podle výsledků průzkumu vědců z University z Winchesteru se zadaní muži i v tom nejsilněším vztahu necití dobře a raději vyhledávají společnost kamarádů.

Pravý adrenalin: Chlapík se vrhl ze skály na pouhém laně. Jak to dopadlo?

Adrenalinoví nadšenci už mají pár let pořádně nebezpečnou zálibu. Ke skoku z mostů, skal a různých výškových budov nepoužívají klasickou bungee jumpingovou gumu, ale obyčejné horolozecké lano. Jak tento životu nebezpečný kousek vypadá z blízka? Podívejte se.

Sex v přímém přenosu! Modelka streamovala na Instagramu vášnivé chvíle s přítelem

Instagram je v dnešní době mocná zbraň, která dokáže zajistit slávu téměř komukoliv. Bitva o lajky je nemilosrdná a o co nejvyšší počet sledujících bojuje každý po svém. 18letá hvězdička Kristen Hancher zvolila opravdu chytrý tah!

WRC 7 - hurá do bláta

Podzim ještě ani pořádně nezačal a už se v obchodech tlačí jeden závodní titul na druhý, máme tu dva díly Forzy, Formule 1, nové Project Cars, brzy vycházející Gran Turismo Sport nebo Need For Speed Payback. Je toho hodně a zákazník má z čeho vybírat. WRC 7 je tedy dalším zástupcem čtyřkolových arkád/simulací a určitě bychom tento oblíbený motorsport neměli nechávat bokem a říct si o něm něco víc.. Tak směle na sníh, štěrk, bláto, levá dvě, pravá tři..

F1 2017 - RECENZE

Závody Formule 1 přitahují gigantické publikum. Tak velké, že se televize přetahují o vysílací práva a díky obrovskému zájmu se už mnoho let setkáváme i s videoherní adaptací. První F1čky jsem jezdil ještě na staré 386tce a závodil jsem tak dlouho a tak intenzivně, až jsem umačkal směrové šipky na klávesnici. Teď je ale rok 2017 a hrajeme v téměř realistické grafice - je tu nový ročník těch nejlepších formulí.

Péče o psí kámoše: Jak docílit zdravé a kvalitní srsti?

Co je znakem zdravého psa, o kterého jeho páníček dobře pečuje? Jednoznačně srst. Ta musí musí být lesklá a správně vybarvená. Které faktory však kvalitu srsti ovlivňují?

Krutá válečná daň: Fotograf ukazuje zmrzačené americké vojáky

Před 14 lety vpadla americká vojska do Iráku a začal válečný konflikt, který trval dlouhých 8 let. Nyní už je pro Američany válka minulostí. Stovky vojáků si však z misí v Iráku odnášejí krutou daň ve formě doživotního zmrzačení. A právě těch se týká projekt světoznámých fotografů Jamese Nachtweya a Davida Jaya.

Vondar Woman existuje! Je to bývalá vojačka a hvězda Instagramu s perfektním tělem

Její jméno je Alysia Macedo, má 29 let a živí se jako zubní asistentka. V minulosti byla tato kráska s tělem slavné komiksové postavy Vondar Wondar členkou americké armády. Nyní však sbírá slávu na Instagramu jako fitness modelka.

BLOG: Být "pivařem" už není ostuda

Dnešní pivaři - kdo jsou a co vlastně chtějí?

TEST: Vyznáte se v akčních seriálech? 2.část

Po první části našeho testu znalostí o akčních seriálech tu máme pokračování. Jak dobře znáte Kobru 11? Orientujete se v postavách Kriminálky New York? A který oblíbený seriál se natáčel i v Praze? Vyzkoušejte náš kvíz a zjistěte, jak moc jste při sledování vašich oblibených "serošů" dávali pozor.