Aktualizováno 7.4. 2017 14:05

Nadupaný počítač už za 6 728 Kč? Můžete ho mít i vy

ITZOO
Zdroj: oficiální zdroj

Ohlížíte se po novém počítači a chtěli byste na něm trochu ušetřit?

Pořiďte si nadupanou a značkovou výpočetní techniku. Už jste slyšeli o repasovaných počítačích?

Nekupujte zajíce v pytli

Nový počítač vás vyjde pořádně draho. Nejspíš jste přemýšleli nad variantou, že koupíte použitý počítač. Jenomže přes inzerát riskujete nákup zajíce v pytli. Nikdy si nemůžete být jistí, zda vám prodávající uvádí pravdivé informace a jak se k výpočetní technice skutečně choval. Další problém představuje záruční list. Ten vám bohužel žádný člověk, který se počítače zbavuje, nedá. A investovat peníze do něčeho, co možná za chvíli nebude fungovat, určitě nechcete. Co takhle repasovaný počítač? Pořiďte si našlapaný a zároveň levný notebook.

Vsaďte na vyřazené firemní počítače 

Chcete vědět, co je repasovaný počítač a kde se vůbec vzal? Předchozími majiteli repasovaných notebooků bývají různé firmy, často banky nebo pojišťovny. Organizace pravidelně mění svojí výpočetní techniku zhruba po 2 letech používání. Opotřebení takových notebooků je minimální. Počítače jsou plně funkční a skvěle vám poslouží. Než se repasovaný počítač dostane do prodeje, technici ho prohlédnou a perfektně vyčistí. Notebook je jako nový, a přitom ho pořídíte za zlomek původní ceny.

Pořiďte si notebook už za 1/3 cenu

S repasovaným notebookem získáte skvělý poměr cena a výkon. Na počítač samozřejmě dostanete záruku 12 měsíců, což se vám u počítače kupovaného na inzerát nestane. Software tvoří součást ceny, takže ho nemusíte řešit extra. Nejčastěji se setkáte s nainstalovaným operačním systémem Windows 7. Výkonný repasovaný notebook splní všechny vaše požadavky. Cena takových počítačů je pohádková. Například Lenovo ThinkPad T430 i5 vás z původních 20 265 Kč vyjde na 6 728 Kč. 

Komerční článek

Diskuze