Publikováno 22. 12. 2016

Ideální smartphone na Vánoce? Prémiový Huawei P9 nyní s rychlým nabíjením a v modré barvě

Huawei
Zdroj: oficiální zdroj
Témata:

Hledáte výkonný reprezentativní smartphone? Často fotíte a chcete pořizovat profesionální snímky bez toho, aniž byste u sebe museli neustále nosit zrcadlovku? Je pro vás důležitý skvělý výkon i stylový dizajn? Top model Huawei P9 s duálním fotoaparátem vyvinutým ve spolupráci s fotografickou společnosti Leica je tím, co hledáte.

Nově si navíc kromě zlaté, stříbrné a šedé varianty můžete vybrat i Huawei P9 v elegantním modrém provedení.

Huawei
Zdroj: oficiální zdroj

Skvělé fotky
už nepořídíte pouze zrcadlovkou nebo digitálním foťákem. Fotografická kouzla totiž dokáže také Huawei P9. Na vývoji jeho duálního fotoaparátu (2 x 12 MPx) se podílela světoznámá fotografická společnost Leica. Barevný snímač Huawei P9 se stará o věrné zaznamenání barev, zatímco černobílý zachycuje detaily a kontury v nejvyšším rozlišení. Spojením obou záznamů do jednoho obrazu pak vznikají fotografie nejvyšší možné kvality.
Huawei
Zdroj: oficiální zdroj

Intuitivní fotoaplikace
vám nabídne nikdy nekončící zábavu. K dispozici je profesionální režim (vlastní nastavení ISO, uzávěrky, expozice, ostření nebo výstup ve formátu RAW), focení v černobílém režimu (vytvářejícím úžasně atmosferické snímky) nebo tři speciální Leica režimy, možnost tzv. malování světlem a další.
Huawei
Zdroj: oficiální zdroj

Luxusního vzhledu Huawei P9 je dosaženo tenkým celokovovým tělem vyrobeným z leteckého hliníku, diamantem broušenými hranami a po stranách zakřiveným krycím sklíčkem. To vše dělá z Huawei P9 vhodného partnera pro business i do společnosti. Fotografie a videa si můžete pohodlně prohlížet na 5,2palcovém Full HD displeji, který vám díky dokonale přirozeným barvám zprostředkuje i atmosféru z okamžiku pořízení.
Huawei
Zdroj: oficiální zdroj

Dokonalé zabezpečení smartphonu obstarává nejmodernější čtečka otisku prstů umístěná na zadní straně zařízení. Kromě zamknutí a odemknutí smartphonu lze pomocí čtečky ovládat řadu funkcí: snadno stáhnout notifikační lištu, pořizovat fotografie, procházet fotky v galerii, přijímat hovory nebo okamžitě vypnout budík. Kromě úspory času, čtečka umožňuje snazší ovládání jednou rukou.
Huawei
Zdroj: oficiální zdroj

Huawei P9 bez problému zvládne i nejnáročnější aplikace nebo hry. Plynulý chod zařízení zajišťuje osmijádrový procesor Kirin 955. Smartphone je dále vybaven 3 GB operační paměti RAM a 32 GB interního úložiště s možností dalšího rozšíření pomocí microSD karty. Baterie s kapacitou 3000 mAh pak zajistí dlouhou výdrž na jedno nabití. Huawei P9 navíc nově disponuje ještě rychlejší nabíječkou, která za pouhých 30 minut nabije kapacitu baterie až na 10 hodin voláni.

Více informací o modré variantě Huawei P9 naleznete zde

Komerční článek

Diskuze