Publikováno 1. 7. 2017

Léto a vedra jsou na pochodu! Co vás ochrání před potem?

Unilever
Zdroj: oficiální zdroj
Témata:

Léto už se nám rozjelo v plné parádě. Čeká nás válení u vody, opalování a dny prosvícené sluncem. Pokud to počasí dovolí, vyšplhá rtuť teploměru na vysoká čísla a my se musíme připravit i na klasická letní vedra. A to znamená jediné - neustálé pocení! Máme proto pro vás pár rad, jak nepříjemnému zápachu z potu zabránit.

Potí se zkrátka každý. Jedná se totiž o zcela přirozený projev. Pocení nás chrání před přehřátím. Bez něj by se naše tělo nedokázalo ochladit nebo aspoň udržet přirozenou teplotu. Je proto naprosto normální, když se potíme v horkých dnech, při sportu či stresových situacích.

Co si ovšem budeme nalhávat, být v přítomnosti někoho, kdo silně zapáchá potem, není nic příjemného. Na zpocené podpaždí navíc rozhodně žádnou krásnou slečnu nesbalíte. Naopak, jakmile se k vám přiblíží, uteče. Jedna z věcí, co mají totiž ženy na mužích nejraději, je, když pěkně voní. To, že každodenní sprchování je nutností, snad připomínat nemusíme. Jen to však nestačí. V parných dnech nezapomínejte ani na používání pánských voňavek a antiperspirantů, což je nutnost číslo jedna.

Unilever
Zdroj: oficiální zdroj


Pokud chcete vonět netradiční zajímavou vůní, určitě vám nesmí uniknout nejnovější řada AXE. Ta ve své nové kolekci nabízí pánské vůně s tóny tabákových listů, vanilky, či zázvoru.

Voňavky jsou sice dobré a vykouzlí z vás opravdového štramáka, ale zápach z pocení nepřebijí. Na to jsou tu antiperspiranty, které v létě používejte opravdu každý den. Antiperspirant sníží tvorbu potu, a to denaturací (rozkladem) bílkovin ve vývodech potních žláz, čímž dojde k jejich zúžení či uzavření.

Ovšem pozor, některé antiperspiranty po sobě zanechávají skvrny na oblečení. Převážně na černých tričkách. Vybírejte proto pozorně. My jsme za vás vyzkoušeli řadu různých výrobků. Našim cílem bylo zjistit, u kterého antiperspirantu se nepěkných fleků bát nemusíte. Opět u nás na plné čáře zvítězil AXE antiperspirant s názvem Signature, který je speciálně vytvořený k tomu, aby skvrnám zabránil. Bílé i tmavé oblečení zůstalo čisté a voňavé.
Unilever
Zdroj: oficiální zdroj

Léto je skvělou příležitostí pro všelijaké sportovní aktivity a uznejte sami, že není nad to, dát si občas pořádně do těla. Pokud se tedy chystáte sportovat, zvolte antiperspirant, který má dlouhotrvající efekt. Věřte, že například na takovém celodenním výletě na kole se bude hodit. Pocit svěžesti při pořádném sportovním zápřahu je totiž k nezaplacení. Naším tipem je antiperspirant s názvem Adrenaline, jenž poskytuje dlouhotrvající ochranu a svěžest díky mikro-kapslím, ze kterých se vůně uvolňuje postupně.

 

Komerční článek

Diskuze