Publikováno 27. 6. 2017

Proč se díky klimatizaci stanete v létě lepším zaměstnancem

eVisions
Zdroj: oficiální zdroj

Léto už je za dveřmi a s ním i vysoké teploty. Užijte si tyto pařáky produktivně a s úsměvem na tváři. Náš dnešní článek vám v tom pomůže.

Domácí klimatizace

Než nastanou dny, kdy ručička teploměru už v ranních hodinách začne výhružně ukazovat 30 °C, kupte si do svého domu klimatizaci. Díky ní se na léto každý rok začnete mnohem více těšit. Proč? Z rozžhavených ulic se večer vrátíte do krásně vychlazeného domova, vychutnáte si večeři i svůj oblíbený seriál bez nepříjemného potu a večer se krásně vyspíte. Tedy v případě, že si vyberete skutečně kvalitní model. Možná jste už zažili ty probdělé noci v hotelích, kdy celou noc klimatizace příšerně hučela, neustále se vypínala a zapínala. Na dovolené to takový problém není, můžete se přece dospat na pláži, ale doma to průšvih je. A pořádný. Vašeho šéfa by asi příliš nepotěšilo, když by vás nachytal, jak u počítače doháníte spánkový deficit. Na své nové klimatizaci tedy nešetřete a zaměřte se raději na ověřené značky, jako je například Toshiba. Tento typ klimatizací dodává a montuje firma Tramonta Klima, kde vám rádi poradí i se samotným výběrem.


Klimatizace v práci 

Věděli jste, že když pracujete v místnosti, kde je více než 24 °C, výrazně klesá produktivita práce? Až vám tedy šéf přijde vynadat, že jste nestihli včas splnit nějaký úkol, řekněte mu, že za to nemohou vaše schopnosti, ale to příšerné vedro. Navrhněte mu, že jestli chce dodávat zadané úkoly před “deadlinem”, ať do kanceláře pořídí klimatizaci. V případě, že na pracovišti máte více než 33 °C, můžete to rovnou zabalit a jít domů. V takovém horku prý lidé dokážou udělat méně než polovinu běžné práce. Pokud sami zaměstnáváte lidi, zavolejte co nejdříve do společnosti Tramonta Klima a vybavte kancelář klimatizací, ať v létě neproděláte majlant.


Co vás zchladí kromě klimatizace 

Dejte si mražené ovoce do studené vody a připravte si osvěžující nápoj, na kterém si parádně pochutnáte. Výhoda tohoto způsobu ochlazení je, že vás donutí si v teplých dnech hlídat pitný režim, vaše tělo bude tím pádem lépe fungovat a vy toho více zvládnete. Po práci nebo o víkendech vás krásně ochladí pěkně orosené pivečko, ale pozor, ať to s ním nepřeženete.

 

Komerční článek

Diskuze