Aktualizováno 8.2. 2017 11:10

Srovnejte si povinné ručení a ušetřete několik tisíc

ePojisteni
Zdroj: oficiální zdroj

Komerční sdělení:

Co si budeme povídat, jestli máte před domem auto, bez povinného ručení se neobejdete. Můžete na něm ale ušetřit několik tisíc ročně. Dáme vám tip, jak na to.

Nemáte povinné ručení? Tak to bude drahý
Jakmile se stanete účastníkem provozu na pozemní komunikaci, musíte mít sjednané povinné ručení. Od pojišťovny obdržíte zelenou kartu, kterou vozte s sebou. Ať vás ani nenapadne zariskovat a vyjet bez pojištění. V případě, že zelenou kartu nepředložíte nebo bude neplatná, zaplatíte na místě minimálně 1 500 Kč. Na to, že si pojištění vůbec nesjednáte, ani nepomyslete. Tahle legrace by vás vyšla pěkně draho. Pokuta za nepojištěné auto může dosáhnout výše až 40 000 Kč.

Povinné ručení vám kryje záda
Povinné ručení kryje škodu na majetku druhých osob v rámci České republiky a zahraničí. Země, v kterých pojištění platí, najdete v seznamu na zelené kartě. Pokud někoho nabouráte, pojišťovna za vás zaplatí škodu na majetku, případnou újmu na zdraví nebo usmrcení. Konec konců, za tohle pojištění budete rádi, protože vám ušetří obrovské náklady, které byste jinak platili z vlastní kapsy. Přeci jenom, někdy to zákonodárci vymyslí chytře.

Sledujte bonusy od pojišťoven
Na finální cenu, kterou nakonec zaplatíte, má vliv několik faktorů. Nenechávejte nic náhodě a srovnejte si povinné ručení. Záleží, jak staré auto vlastníte a jak velký objem motoru má. Při výběru pojišťovny se nedívejte jenom na cenu povinného ručení. Pojišťovny bojují o každého klienta, takže mají zajímavé nabídky. Pokud nemáte škraloup a dlouhodobě jezdíte bez nehod, dosáhnete na opravdu lákavé bonusy.

Ušetřete až 70 %
Srovnejte si povinné ručení v online kalkulačce na ePojištění.cz. Během chvilky se dozvíte, jak zaplatíte méně a jaké bonusy dostanete. Mrkněte se na mobil nebo do notebooku a vyplňte formulář online. Okamžitě zjistíte, kolik na povinném ručení ušetříte. Může to být až 70 %. Obraťte se na největšího prodejce online pojištění v České republice.

Komerční článek

Diskuze