Publikováno 14. 3. 2017

Tahák: Kde a jak vyberete nejlepší antiradar

Antiradary
Zdroj: oficiální zdroj

Chtěli byste si pořídit antiradar, ale nevíte, podle jakých kritérií ho vybrat? Poradíme vám, čím byste se měli řídit a kde pořídíte spolehlivý antiradar.

Pomocník pro řidiče

Antiradar v autě vám poslouží jako skvělý pomocník. Policisté často hlídají na nepříliš logických úsecích. Omezování rychlosti má samozřejmě svůj důvod, ale na některých místech spíš zvyšuje riziko nehod. Každý nemá v autě zabudovaný tempomat a leckde vám kvůli neustálému sledování tachometru hrozí nebezpečí. Antiradary pomohou profesionálním řidičům chránit svou licenci a soukromým osobám omezit sledování ručičky tachometru na minimum. Soustřeďte se na provoz okolo vás, ne na palubní desku. A pokud by Vám antiradar nestačil, zjistěte si více o velmi šikovné věci s názvem laserová rušička.

Přenosný vs. pevný antiradar

V prvním kroku si rozmyslete, na co přesně antiradar potřebujete. V zásadě se na trhu setkáte se dvěma typy. První typ tvoří přenosné antiradary, které slouží jako detektory. Koupíte je za nižší cenu a můžete s nimi cestovat v různých automobilech. Pokud například střídáte služební auto se soukromým nebo vlastníte dvě auta a chcete být chráněni při každé jízdě, tyto detektory jsou pro vás ideální volbou. Jejich nevýhoda spočívá v menší spolehlivosti. Mohou vám hlásit falešné poplachy. Druhým typem jsou pevné antiradary. Eliminují chybná hlášení, vynikají spolehlivostí a dobrým výkonem. Navíc je dobře ukryjete uvnitř vozu.

Vyzkoušejte si zařízení na 30 dní

Pokud máte jasno v typu antiradaru, zbývá abyste našli prodejce. Dejte si pozor na antiradary, které vám někdo bude nabízet za podezřele nízkou cenu. Takové detektory budou poruchové, špatně vám ohlásí měření, takže ušetřené peníze vám ve finále budou k ničemu. Zařízení vyhodíte pro jeho nespolehlivost a stejně si půjdete koupit jiné. Podívejte se na srovnání antiradarů, ze kterých můžete na současném trhu vybírat. Kromě porovnání ceny a výkonu se zaměřte také na recenze od uživatelů, které vám pomohou s finálním rozhodováním. Velmi doporučujeme web Antiradary.net, protože umožňuje bezplatné zapůjčení a vyzkoušení antiradaru na dobu 30 dnů, abyste zjistili, zda vám daný model vyhovuje. Navíc se jedná o výhradního zástupce jednotlivých výrobců antiradarů a laserových rušiček pro ČR. Z toho plynou velmi výhodné ceny a skvělý servis, znalosti a kvalita.

Komerční článek

Diskuze