Publikováno 10. 4. 2017

Tajemství sexy celebrit! Víme, proč vypadají skvěle

Slevydnes
Zdroj: oficiální zdroj

Taky vám vrtá hlavou, proč jsou celebrity tak zatraceně sexy? Jak to dělají, že mají perfektní postavu, vlasy jako z reklamy na šampon a obličej jak po zásahu plastického chirurga. Odhalili jsme jejich tajemství.

Přepychová péče i krutá dřina

Co taková Vica Kerekés? Ne nadarmo hraje v každém filmu femme fatale. Má v sobě trochu něco z „holky od vedle“ a svůdnice v jednom. Luxusní tvary doplňuje zrzavá hříva a zářivý úsměv. A to nemluvíme o rozkošné Tereze Voříškové. Charismatická herečka s neodolatelným chraplákem by dostala do kolen každého. Modelka Iva Kubelková ve svých 39 letech vypadá jako bohyně a proč? Celebrity na sobě makají a zároveň o sebe pečují a rozmazlují se. Každý, kdo chce vypadat a cítit se dobře, potřebuje protáhnout tělo při nějakém sportu a zároveň se zregenerovat při wellness.

Život jako V.I.P. 

Celebrity sice makají v posilovnách, protahují se na hodinách jógy, ale také vědí, kdy nastal čas pro trochu lenošení. Každá hvězda si po náročné práci musí trochu rozmazlit tělo, a to můžete i vy. Na wellness pobytu vás čekají jenom samé příjemné procedury. Postarají se o vás šikovné masérky, které vás zbaví bolesti svalů a dopřejí vám úžasnou relaxaci. Čekají na vás léčivé relaxační koupele, které zregenerují pokožku a osvěží vaši mysl. Dejte zelenou rašelinovým zábalům, po kterých budete mít pokožku jako nemluvně. Přední české krásky mají zadečky jako z reklamy na pánský časopis a proč? Občas si zajdou na lymfatickou masáž. Ta totiž pomáhá v boji s celulitidou a báječně rozproudí lymfu v těle.

Nahá Heidi v božském pivu

Jsme národ pivařů, a kromě prvních příček ve vypitých půllitrech máme také špičkové pivní lázně. Čvachtání v pivu si dopřávali lidé už od pradávna a vy si tenhle neopakovatelný zážitek můžete dopřát také. Taková koupel v tekutém zlatě odbourá stres, prokrví váš organismus, dopomůže k lesku vlasů a posílí imunitní systém. Teď už víte, proč taková Heidi Janků vypadá pořád neodolatelně. Nahá se koupe v pivu a k tomu si občas tohoto tekutého chleba usrkne. Pivní koupele patří mezi oblíbenou kratochvíli nejenom mezi českými celebritami ženského pohlaví, ale holdují jí také pánové. Buďte se na sebe hodní a dopřejte si dokonalý zážitek ve wellness

 

Komerční článek

Diskuze