Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Že motorkářské gangy tvoří jen drsní chlapy? Omyl! Japonské Bosozoku je plné ostrých holek, které odmítají být poslušnou domácí puťkou a pro pořádnou ránu nejdou daleko.

Drsné Japonky na motorkách: Gang Bosozoku je postrachem silnic

Ženský motorkářský gang
zdroj: youtube/Vocativ Ženský motorkářský gang
aktualizováno 23.04.2017, 12:22 | 19.04.2017, 12:33 | bk

Že motorkářské gangy tvoří jen drsní chlapy? Omyl! Japonské Bosozoku je plné ostrých holek, které odmítají být poslušnou domácí puťkou a pro pořádnou ránu nejdou daleko.

Počátky motorkářského uskupení Bosozoku sahají až ke konci druhé světové války. Jeho členové byli nejčastěji piloti, na kterých válka zanechala určitou stopu, a tak se rozhodli vstoupit do gangu. Díky svým násilným potyčkám s konkurenčními gangy a porušováním zákonů si motorkáři později vysloužili přezdívku Bosozoku.

 

V dnešní době má Bosozuku přes tisíc členů a jejich počet stále klesá. Ti, kdo do gangu vstupují v hojném počtu, jsou ženy. Členky Bosozuku však rozhodně nejsou žádné křehké květinky. Naopak, jedná se pořádné rebelky, které se nebojí nasednout na težké stroje značky Honda CB400F. K motorkám se většina z nich dostala přes partnera. „Když mi bylo 16, chodila jsem s jedním klukem z Bosozoku. Jeho motorka se mi vždycky líbila, ale nechtěla jsem být jen spolujezdec,“ řekla pro Vocativ.com jedna z členek.

 

 

Na gang má samozřejmně pořádně spadeno japonská policie. Ostaně se není čemu divit. Bosozuku je známé pro svůj agresivní styl jízdy, hlasité troubení, vandalismus a okrádání cizinců. Rovněž se nebojí ani fyzického násilí, kterého se často dopouští i ženy.

 

Členky tohoto motorkářskho gangu poznáte na první pohled. Obvykle mají hodně dlouhé vlasy, tetování a nehty ve stejné barvě jako jejich stroj. Stále to jsou však ženy. Na motorky se proto nebojí usednout ani v šortkách či krátké sukni.

 

Jak gang vypadá, si prohlédněte v galerii:

 

Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii

 

8 hlasů
Vaše hodnocení