Publikováno 23. 4. 2017

Drsné Japonky na motorkách: Gang Bosozoku je postrachem silnic

Ženský motorkářský gang
Zdroj: youtube/Vocativ
(foto: youtube/Vocativ)

Že motorkářské gangy tvoří jen drsní chlapy? Omyl! Japonské Bosozoku je plné ostrých holek, které odmítají být poslušnou domácí puťkou a pro pořádnou ránu nejdou daleko.

Počátky motorkářského uskupení Bosozoku sahají až ke konci druhé světové války. Jeho členové byli nejčastěji piloti, na kterých válka zanechala určitou stopu, a tak se rozhodli vstoupit do gangu. Díky svým násilným potyčkám s konkurenčními gangy a porušováním zákonů si motorkáři později vysloužili přezdívku Bosozoku.

 

V dnešní době má Bosozuku přes tisíc členů a jejich počet stále klesá. Ti, kdo do gangu vstupují v hojném počtu, jsou ženy. Členky Bosozuku však rozhodně nejsou žádné křehké květinky. Naopak, jedná se pořádné rebelky, které se nebojí nasednout na težké stroje značky Honda CB400F. K motorkám se většina z nich dostala přes partnera. „Když mi bylo 16, chodila jsem s jedním klukem z Bosozoku. Jeho motorka se mi vždycky líbila, ale nechtěla jsem být jen spolujezdec,“ řekla pro Vocativ.com jedna z členek.

 

 

Na gang má samozřejmně pořádně spadeno japonská policie. Ostaně se není čemu divit. Bosozuku je známé pro svůj agresivní styl jízdy, hlasité troubení, vandalismus a okrádání cizinců. Rovněž se nebojí ani fyzického násilí, kterého se často dopouští i ženy.

 

Členky tohoto motorkářskho gangu poznáte na první pohled. Obvykle mají hodně dlouhé vlasy, tetování a nehty ve stejné barvě jako jejich stroj. Stále to jsou však ženy. Na motorky se proto nebojí usednout ani v šortkách či krátké sukni.

 

Jak gang vypadá, si prohlédněte v galerii:

 

7 fotek

 

bk

Diskuze