Publikováno 3. 7. 2017

Nejozbrojenější muž USA: Se stovkami samopalů i spí!

"Nejozbrojenější muž Ameriky"
Zdroj: facebook

"Nejozbrojenější muž Ameriky." Tak takovou přezdívku si vysloužil Mel Bernstein z Colorada. A náleží mu plným právem. Na svém pozemku totiž ukrývá sbírku zbraní v hodnotě více než 10 milionů dolarů.

Melovi je 71 let a vyrostl v newyorském Brooklynu. Syn chiropraktira opustil střední školu, aby sbíral zbraně, stavěl motocykly a cestoval s gangy. Poté sloužil v armádě a po návratu domů si otevřel opravnu motorek na Long Islandu. V roce 2012 zasáhla Melův život velká tragédie. Jeho milovaná žena zemřela při natáčení armádního pořadu pro stanici Discovery Channel. Terry byla zabita dvěma kouřovýma bombama, které měly navodit kouřovou atmosféru pro show. 

 

Nyní muž žije na svém pozemku ve státě Colorado, který nazývá Dragon Land. A pozemek je to opravdu obrovský. Procházka po něm vám zabere až dvě hodiny. Místo, jenž v současnosti slouží i jako vojenské muzeum, zdobí obrovská kolekce zbraní a vozidel. Mel vlastní více než 200 funkčních samopalů, 80 tanků a dalších předmětů jako jsou ruční zbraně, vojenské doplňky i granátomety.

 

"Nejozbrojenější muž Ameriky"
Zdroj: facebook

 

Drsňák s tetováním má navíc ve svém domě místnost, která slouží jako replika bunkru z druhé světové války, v níž člověk může vidět i díry po nábojích či figuríny vojáků. Návštěvníky jistě zaujme i ložnice, jejíž zdi jsou samopaly doslova posety.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak zabránit teroristickému útoku? Británie má novou tajnou zbraň

Je Česko připraveno na teroristický útok?

 

I Melova motorka je opravdovým unikátem. Vždyť kdo může říct, že má mašinu s hlavou draka, jemuž dokonce z huby šlehají plameny?

 

Na fotografie z místa, kterému se zloději raději vyhýbají obloukem, se podívejte v naší galerii:

 

11 fotek

 

 

bk

Diskuze