Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý člověk může v životě spadnout na dno. Důležité však je umět vstát, rány oklepat a začít znovu. Američan Jay Maryniak bojoval řadu let s těžkou drogovou a alkoholovou závislostí. Už to vypadalo, že mu není pomoci. Nyní je však z muže zcela no...

ÚŽASNÁ PROMĚNA: Neuvěříte, z jaké "trosky" se vyklubal tento svalovec

Jay Maryniak
zdroj: Instagram Jay Maryniak
aktualizováno 04.08.2017, 10:32 | 03.05.2017, 12:07 | bk

Každý člověk může v životě spadnout na dno. Důležité však je umět vstát, rány oklepat a začít znovu. Američan Jay Maryniak bojoval řadu let s těžkou drogovou a alkoholovou závislostí. Už to vypadalo, že mu není pomoci. Nyní je však z muže zcela nový člověk. Z pohublého "feťáka" je hora svalů, která svým příběhem inspiruje mnoho lidí.

Jay byl už od dětství skvělý sportovec. Nejvíc ze všeho miloval baseball a v tomto sportu mu byla předpovídána zářivá budoucnost. V pubertě však nastal zlom. Nadaného mladíka začaly víc než sport zajímat drogy. Začal být agresivní, pral se, pravidelně užíval kokain a extázi. Kouřil krabičku cigaret denně a v jednom kuse byl opilý. „Začalo to nevinně. Byl jsem hodně mladý a vůbec jsem si neuvědomoval, že mám problém,“ řekl Jay pro web MenHealth. Svou závislost začal řešit až poté, co mu drogy začaly způsobovat psychické potíže. „Žil jsem v emocionálních bolestech. Nenáviděl jsem se. Nenáviděl jsem to, kým jsem byl. Konečně jsem si uvědomil, že musím přestat, nebo umřu,“ vypráví.

 

Jay Maryniak
(Foto: Instagram)

 

Na kost vyhublý Jay se tak v pouhých 20ti letech ocitl v léčebně. Závislost z drog se mu podařila překonat. Po psychické stránce na tom však stále nebyl příliš dobře. Neustále v něm převládaly pocity hněvu. Aby se mu podařilo agresy uvolnit, začal navštěvovat kurzy kickboxu a jiu-jitsu. Bojové sporty mu šly, a tak byl po čase požádán, aby se stal instruktorem. Tak začala jeho fitness kariéra.

 

ČTĚTE TAKÉ:

8 CHYBNÝCH úvah o posilování

Tohle je úplně jinde! Posilování pod vodou nebo na bruslích VIDEO

Jste řvoun nebo hulk? Podívejte se na VIDEO týpků z posilovny

 

Dnes je z Jaye uznávaný trenér a při pohledu na něj byste jen těžko tipovali, že ještě před několika málo lety to byl vyhublý narkoman. Své denodenní cvičení a posilování ukazuje na Instagramu, kde ho sleduje už skoro 200 tisíc uživatelů. Jay je zkrátka důkazem toho, že když se chce, tak to jde!

 

Jay Maryniak
(Foto: Instagram)

 

Jay Maryniak
(Foto: Instagram)

 

Jay Maryniak
(Foto: Instagram)

 

Jay Maryniak
(Foto: Instagram)

 

 

1 hlasů
Vaše hodnocení