Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ačkoliv slavné Britney Spears už dávno není osmnáct, stále je to kočka, která nadchne především všechny milovníky modrookých blondýnek. Popová diva se v 35ti letech může pyšnit skvělou postavou, kterou dáva ráda na obdiv na sociálních sítích. Její...

Sexy FOTKY Britney Spears: Roztažené nohy a nadupaný dekolt

Britney Spears - 8
zdroj: facebook.com Britney Spears - 8
aktualizováno 02.05.2017, 13:02 | 02.05.2017, 14:05 | bk

Ačkoliv slavné Britney Spears už dávno není osmnáct, stále je to kočka, která nadchne především všechny milovníky modrookých blondýnek. Popová diva se v 35ti letech může pyšnit skvělou postavou, kterou dáva ráda na obdiv na sociálních sítích. Její fotografie z posiloven jsou hodně sexy!

Zpěvaččin život byl vždy jako na houpačce. Blondýnka zažila ohromnou slávu i pořádný pád na dno. Vždyť kdo by si zapomněl na šokojící fotografie z roku 2007, které ukazují Britney, jak drží v ruce holící strojek a pomalu se s šíleným výrazem zbavuje své blonďaté hřívy.  Tehdy to vypadalo, že zpěvačce ze vší té slávy definitivně hráblo a její kariéra je u konce.

 

Po řadě odvykaček a pobytech v léčebnách se však Britney zase dala do hromady a od roku 2011 je znovu na vrcholu a plní sportovní haly po celém světě. Rovněž tvrdě maká na své postavě a je neuvěřitelně sexy. Jen se podívejte sami.

 

 

Britney Spears
(Foto: Instagram)

 

Britney Spears
(Foto: facebook)

 

ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: Takhle vypadají pornohvězdy bez make-upu!

Sexy kavárna v Arizoně: Servírky obsluhují polonahé

 

Britney Spears
(Foto: Instagram)

 

Britney Spears - 4
(Foto: Profimedia)

0 hlasů
Vaše hodnocení