Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Psychologové z amerického Kansasu se rozhodli zjistit, kolik a jaké hlavní důvody mají ženy k tomu, aby předstíraly orgasmus. Výsledky vás nepotěší!

Kolik důvodů mají ženy k předstírání orgasmu? Tomu neuvěříte!

Orgasmus
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus
aktualizováno 10.05.2017, 12:02 | 05.05.2017, 15:34 | bk

Psychologové z amerického Kansasu se rozhodli zjistit, kolik a jaké hlavní důvody mají ženy k tomu, aby předstíraly orgasmus. Výsledky vás nepotěší!

Experti tvrdí, že ženy mají pro předstírání vyvrcholení až 143 důvodů. To jste nečekali, že? Navíc se "fejkování" dopouští 8 žen z deseti a 6 mužů z deseti. Polovina z oslovených žen navíc přiznává, že to dělá pravidelně.

 

Nejčastějším důvoden pro předstírání orgasmu je podle průzkumu to, že ženy jednoduše chtějí svému partnerovi dopřát pocit toho nejlepšího milence na světě. Dělají to prý ale i z obyčejné nudy nebo si jen chtějí dokázat, že jsou dobré herečky a svého muže dokáží obamalutit. Mezi dalšími důvody je únava, alkohol v krvi či délka sexuálního styku.

 

 

Doma.cz píše:

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Čím větší prsa, tím lepší zábava?

Jak se zase začít na milování těšit?

Podle vrtění zadečku poznáte orgasmus

 

„Předstírání orgasmu souvisí se sexuálními poruchami a problémy v manželství,“ řekl Omri Gilliath, jeden z autorů výzkumu pro britský deník Daily Mail, který pevně věří, že jeho výsledky mohou pomoci mnoha párům.

 

0 hlasů
Vaše hodnocení