Aktualizováno 24.5. 2017 14:31

Z herečky striptérkou? Jennifer Lawrance přistihli, jak se vlní u tyče

Jennifer Lawrence
Zdroj: Twitter

Že je Jennifer Lawrance výborná herečka, to víme. Ale že by se skvěle uživila i jako striptérka? To by vás asi nenapadlo.

Jennifer je nádherná baba se úžasným tělem, která má ale trošku smůlu. Na internet pronikla už pěkná řada jejích soukromých fotografií. Vždyť kdo by zapomněl na její nahá selfíčka v koupelně, které se podařilo získat nějakému moc šikovnému hackerovi?

Reklama

 

Nyní herečka opět dokázala, že je to pěkná dračice. V rakouské Vídni si zašla do strip baru a pořádně to tam rozjela. Podle infotmací webu Radaronline byla Jennifer pěkně pod parou a pařila o sto šest. V jednu chvíli dokonce zamířila k striptýzové tyči a tamním striptérkám ukázala, jak se to má dělat. U tyče vlnila boky a předváděla svůdné pohyby.

 

„Políbila nějakého chlapa  a dokonce ho začala tancem svádět. Během večera přišla i o blůzu, takže tam byla jenom v podprsence," řekl očitý svědek a dodal, že alkohol zmohl Jennifer natolik, že se v baru plazila po čtyřech.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jennifer Lawrence pláče: Její přítel spáchal sebevraždu! 

Sexy FOTKY Britney Spears: Roztažené nohy a nadupaný dekolt

 

A protože návštěvníkům klubu samozřejmně neuniklo, kdo ona sexy blonďatá tanečnice ve skutečnosti je, rozjetou herečku si natočili. Z videa, které nyní koluje po internetu, Jennifer radost rozhodně nemá. Bere to však s nadhledem. „Nikdo nechce, aby se mu připomínalo na internetu, jak se jednou snažil tančit u striptýzové tyče. Byly to narozeniny nejlepší kamarádky a chvíli jsem se nehlídala a bavila se. Nebudu se omlouvat, protože jsem měla senzační večer. A navíc si myslím, že mi ten tanec dost šel!" napsala na Facebook držitelka Oscara, která je zřejmě na své taneční schponosti náležitě hrdá. 

 

bk

Diskuze

Reklama