Publikováno 30. 8. 2016

Známe výherce soutěže o přilbu AGV

yshop.cz - obchod
Zdroj: FANDA

Brněnská Velká cena je za námi a my pro vás máme výhece soutěže o helmu s podpisem od Valentina Rossi od Yshop.cz!

 

VÝHERCE

Petra Mrůzková, Uhlířov

________________________________________________________________
 

Yshop - největší a neobsáhlejší motorkářský internetový obchod v ČR

Jsme firma A Spirit a.s., s ryze českým kapitálem, provozující kromě vlastní kamenné prodejny, také největší motorkářský internetový obchod v České republice.

Naše centrála se nachází ve známém pražském bikecentru „Vrbovka“ ve Vrbově ulici na Praze 4 Braníku, kde máme kanceláře, sklady a dobře zásobenou firemní prodejnu. Najdete zde vystavenou kompletní nabídku zboží z našeho širokého prodejního programu. Naše firma byla založena v roce 1998 a za těch několik let působení na trhu jsme se stali silnou společností s dostatečným zázemím, včetně skladovacích prostor o celkové ploše 1380 m2. To je jeden z důvodů, proč si můžeme dovolit mít 90% produktů neustále na skladě.

yshop.cz - helmy
Zdroj: FANDA


Co nabízíme
www.yshop.cz nabízí širokou škálu kvalitních motocyklových produktů za nejnižší možné ceny. Pokud poptáváte výrobky pákistánských, či podobných výrobců pochybné kvality, hledáte zbytečně. Zároveň se však zde můžete přesvědčit, že i kvalitní zboží nemusí být vždy o tolik dražší, aby se nevyplatilo si trochu připlatit. Vždyť tady se jedná o to nejcennější, co máte, a to je ochrana vašeho zdraví.


Sortiment
Yshop.cz se zaměřuje na zboží nejprestižnějších světových výrobců, jj. Arai, Dainese, AGV, Held, Cardo, Highway Hawk, Metzeler, Pirelli, Rizoma, Pinlock a další, u nichž jsme zároveň jejich přímými oficiálními dovozci do České republiky.


V čem jsme jiní
Nejsme klasický anonymní internetový obchod, na to máme své zákazníky příliš rádi. Sami jsme motorkáři, a proto Vám chceme být co nejblíže. Máme síť partnerských prodejen po celé republice u osvědčených motocyklových prodejců. Partnerskou prodejnou označujeme zásadně kamenné prodejny, kam si objednané zboží v případě Vašeho zájmu můžete nechat zaslat, vyzkoušet, prohlédnout a teprve poté se rozhodnout, zda si výrobek zakoupíte.
Pokud jste však rozhodnuti, zboží Vám samozřejmě pošleme dobírkou přímo domů.


Jak Yshop funguje?
Na internetové adrese www.yshop.cz si vyberete ze široké nabídky zboží a doplňků, vyplníte potřebné údaje, vyberete si výdejní místo, kam si pro objednané zboží budete chtít zajet, a do dvou, tří dnů Vás výdejní místo bude kontaktovat, že Vaše zboží je pro Vás připravené k vyzvednutí. Samozřejmě za předpokladu, že výrobek je na naší centrále skladem.


Tento systém vám přináší tři jedinečné výhody:
• U veškerého takto objednaného zboží neplatíte poštovné ani balné!
• Zboží si na partnerské prodejně můžete ještě před zaplacením v klidu prohlédnout a vyzkoušet!
• Pokud se vám vybrané zboží z nějakého důvodu nebude líbit nebo třeba nebude vyhovovat velikost, prostě jej v obchodě zanecháte a nemusíte odebrat!
 

Další možností kromě osobního odběru přímo v naší kamenné prodejně je samozřejmě i objednávka na dobírku, s dodáním přes společnost PPL přímo na Vámi udanou adresu.
 

Těšíme se na vaši návštěvu!
Vitruální prohlídka prodejny:
http://bit.ly/2b3feBa

 

 

HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže portálu FANDA.tv o motorkářskou helmu
______________________________________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže o motorkářskou helmu (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost A Spirit, a.s., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 21.08.2016 na internetových stránkách http://fanda.tv, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@fanda.tv nejpozději do 29.08.2016 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „MotoGP“
a v textu zprávy kromě odpovědí na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště,
věk, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách http://fanda.tv a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely zaslání ceny.
4. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, budou po skončení Soutěže vylosován jeden (1) výherce, který obdrží motorkářskou helmu podepsanou Valentinem Rossim.
6. Správná odpověď na soutěžní otázku a jméno výherce bude zveřejněno na internetových stránkách http://fanda.tv Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
7. Cena bude výherci zaslána na jimi uvedenou adresu (bydliště). Soutěžící jsou srozuměni s tím, že cena budou zaslány pouze na adresu na území České republiky. Nepřevzatá cena propadá bez náhrady.
8. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou. Výherce nemůže požadovat místo ceny vyplacení hotovosti ani poskytnutí jiné ceny, než byla stanovena. V případě nepředvídaných okolností si CET 21 vyhrazuje právo poskytnout výherci namísto ceny uvedené v odst. 5 náhradní cenu obdobného typu.
9. V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže.
12. Soutěž, tento herní řád a práva a povinnosti z něj vyplývající se řídí právním řádem České republiky. Tento herní řád bude uveřejněn na internetových stránkách http://fanda.tv.

 

FANDA

Diskuze