Aktualizováno 23.6. 2017 13:49

Nejvíc sexy sportovkyně světa: Tyhle holky vás dostanou! FOTO

Maria Kirilenko (Rusko) - 2
Zdroj: Instagram

Profesionální sportovkyně neobdivujeme jen pro jejich úspěchy. Líbí se nám i jejich sexy vypěstovaná těla, na které je radost pohledět. Vybrali jsme proto pro vás ty nejpřitažlivější úspěšné sportovkyně z celého světa. Tak se v klidu posaďte a kochejte se.

1. Hilary Knight - hokej

 

Všichni milovníci hokeje zbystřete. Hokejistky nejsou jen babochlapvské typy. Jsou mezi nimi i pořádně sexy kousky. Jejich zástupkyní je Hilary Knight (27), hráčka americké reprezentace, která se pravidelně účastní na světových šampionátech i na olympiádách. Kráska, kterou by jistě všichny hokejisté brali do týmu, má svělou postavu a může se chlubit pořádným sickpackem, krásným obličejem a sexy úsměvem. Jen se podívejte sami.

 

Hilary Knight
Zdroj: Instagram

Hilary Knight
Zdroj: Instagram

 

2. Winifer Fernandez - volejbal

 

Že mají volejbalistky nejkrásnější pozadí? Ano, Winifer Fernandez (22) z Dominikánské republiky to jasně dokazuje. Tahle slečna opravdu stojí za to. Její půvabná tvář a sexy postava si získala spoustu fanoušků, kteří si zápas s Winifer prostě nemůžou nechat ujít. Tahle kočka navíc dělá volejbal mnohem zábavnější.

 

Winifer Fernandez
Zdroj: Instagram

Winifer Fernandez
Zdroj: Instagram

 

3. Ronda Rousey - MMA

 

Pěkně ostrá kočka, která pro rány rozhodně nejde daleko, to je Ronda Rousey (30), americká profesionální MMA bojovnice, jenž se řadí mezi špičky. Je historicky první šampionkou bantamové váhy UFC. O titul jí připravila až zápasnice Holly Holm v roce 2015. Ronda je tvrdá holka s pořádnými svaly, ale za to s krásným obličejem. V našem seznamu sexy sportovkyň proto nemůže chybět.

 

Ronda Rousey - 5
Zdroj: Instagram

Ronda Rousey - 4
Zdroj: Instagram

 

4. Silje Norendal - snowboarding

 

Norská snowbordista Silje Norendal vás okouzlí na první pohled. Je totiž jednoduše nádherná. Vítězce prestižních X Games, která se dostala i na olympiádu, je třiaadvacet let a díky jejím blankytně modrým očím a blonďaté hřívě se řadí mezi nejkrásnější holky na prknech.

 

Silje Norendal
Zdroj: Instagram

Silje Norendal
Zdroj: Instagram

 

5. Maria Kirilenko - tenis

 

Ruská kráska, modelka a profesionální tenistka Maria (30)  je bronzová olympijská medailistka z ženské čtyřhry londýnských her. Po otci má ukrajinské předky. Na své sexy tělo a půvabnou tvář sbalila i slavného hokejistu NHL Alexandra Ovečkina, se kterým byla nějaký čas zasnoubená.

 

Maria Kirilenko - 2
Zdroj: oficiální zdroj Maria Kirilenko

Maria Kirilenko (Rusko) - 2
Zdroj: Instagram

 

6. Paige Spiranac - golf

 

I mezi profesionálními golfistkami najdete pořádné krásky. Paige Spiranac (24) na svém Instagramu, Facebooku i Twitteru pravidelně nabízí svým fanouškům fotografie ze svého života. A musíme říct, že na snímky stojí za to. Paige je totiž opravdu kočka s dokonalými proporcemi, která jistě ví, co dokáže chlapy pořádně rozpálit. 

 

Paige Spiranac (golf)
Zdroj: facebook.com

Paige Spiranac 4
Zdroj: facebook.com

 

7. Gabriela Koukalová - biatlon

 

V našem seznamu samozřejmě nesmí chybět ani česká sportovkyně. Reprezentantku v biatlonu Gabrielu Koukalovou (27)  národ miluje. Není se čemu divit. Je krásná a my na ní můžeme být právem hrdí. Gabriela má na kontě řadu úspěchů mezi které například patří vítězství ve Světového poháru nebo dvojnásobné druhé místo na Zimních olympijských hrách. Všichni chlapy si ovšem na usměvavou blondýnku mohou nechat zajít chuť. Gabriela je šťastně provdaná za badmintonového hráče Petra Koukala.

 

Gabriela Soukalová
Zdroj: isifa.com

Gabriela Soukalová vyhrála stíhací závod v Ruhpoldingu - 4
Zdroj: isifa.com

 

ČTĚTE TAKÉ:

SEXY KOČKY ve vlnách: Sesterské duo surfařek vám nedá spát

Sexy kavárna v Arizoně: Servírky obsluhují polonahé

FOTO: Kdo je nejhezčí česká sportovkyně? Hlasujte o královně!

 

8. Ali Krieger - fotbal

 

Americká fotbalová hráčka Ali Krieger (32) je půvabná černovláska s nádherným úsměvem od ucha k uchu. Jejím týmem je v současnosti floridský tým Orlando Pride. Ali si zahrála i na olympiádě v Riu. 

 

Ali Krieger
Zdroj: Instagram

Ali Krieger
Zdroj: Instagram

 

9. Mia St. John - box

 

Na tuhle mexickou dračici s plnými rty a bujným poprsím pozor. Má na kontě už dvanáct knokautů. Profesionální box už pověsila na hřebík, nyní je z ní byznysmenka, která se ve volném času věnuje i taekwondu.  Ačkolov Mie už táhne na padestátku, stále vypadá skvěle, co říkáte.

 

Mia St John
Zdroj: Instagram

Mia St John
Zdroj: Instagram

 

10. Leryn Franco - atletika

 

Sexy bruneta Leryn (35) je paraguayská oštěpařka. Její osobní rekord, který vytvořila v roce 2012, má hodnotu 57,77 m a patří i mezi národní rekordy. Díky svému atraktivnímu vzhledu se Leryn stala vicemiss Paraguaye 2006 a nafotila snímky pro prestižní magazín Sports Illustrated.

 

Leryn Franco - 1
Zdroj: isifa.com

Leryn Franco - 1
Zdroj: Oficiální zdroj Leryn Franco

 

bk

Diskuze