Publikováno 17. 5. 2017

LUXUSNÍ AUTOMAT: Ferarri či Porshe doručí do dvou minut

Futuristický showroom v Singapuru
Zdroj: Youtube/sales Autobahn

Automat, který místo čokolády a nápojů nabízí luxusní bouráky? Ano, i to je možné. Tuhle vychytávku si pro zákazníky připravila automobilka v Singapuru.

Futuristický showroom otevřela loni v prosinci společnost Autobahn Motors, která se věnuje prodeji ojetých vozů. Ve svém „Největším automatu na luxusní vozy” nabízí značky jako Bentley, McLaren, Ferrari, Lamborghini či Porsche. Nechybí však ani veteráni včetně modelu Morgan Plus 4 z roku 1955, informuje Reuters. 

 

Futuristický showroom v Singapuru
Zdroj: Youtube/sales Autobahn

 

Jak tahle špičková vychytávka funguje? Je to jednoduché, zákazníci 15 metrů vysoký automat ovládají přes speciální obrazovku. Vyberou si model, který se jim zalíbí a ten jim následně přijede do dvou minut. To je nádhera, že?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Prototyp vzácného auta z plakátu jde do dražby. Cena? 3 miliony eur!

10 věcí, které jste o Ferrari nejspíš nevěděli

FOTO: Luxusní McLaren za miliony skončil v plamenech

 

Generální manažer firmy Gary Hong uvádí, že speciální showroom zaujal i konkurenční automobilky, které za ním chodí  s tím, že by ho rádi okopírovali pro účely parkování. Je však otázkou, jestli samotná firma nápad „neokopčila“. Podobný automat je totiž i v americkém Texasu. Zdaleka však není tak vysoký a měří „jen“ osm metrů.

 

Futuristický showroom v Singapuru
Zdroj: Youtube/sales Autobahn

 

 

bk

Diskuze