Aktualizováno 25.6. 2018 10:47

BLOG: 5 typů chlapů, kteří vždy budou pro ženy jen kamarádi. Jste mezi nimi i vy?

Přátelství
Zdroj: Getty Images

Tohle je článek pro chlapy. Nevím, jak ostatní holky, ale já odmítaná nebývám. My to v tomhle máme o dost jednodušší, stačí nám dobře vypadat, mít pěknou postavu nebo být dokonale roztomilé, a už se kolem nás motají zástupy frajerů.

Jenže jsou to právě oni, kdo se musí snažit o náš zájem a ne vždy jim to vychází. Dala jsem dohromady pět typů chlapů, kteří se nejčastěji dostanou na pozici "jen kamarád".

 

1) OŠKLIVÍ

Pokud vám holky říkají, že by chtěly chlapa jako jste vy, ale vás přitom odmítají, tak tím vlastně myslí, že by se jim líbilo podobné zacházení, ale od někoho, kdo si myje vlasy, používá deodorant a jeho ksicht pro ně není veřejnou ostudou.

 

2) CHUDÍ

Tohle je další krutá pravda. Když má holka na výběr mezi klukem, co jí složí zamilovanou básničku a pak jí vezme na párek v rohlíku, a týpkem, který pro ní přijede v nablýskaném autíčku a vezme jí nakupovat, vždycky volí možnost B. Procházky parkem jsou fajn, ale uvědomte si, že na ty nás vezme i ten bohatý, chození venku vážně není výsada lidí, co nic nemají. Navíc, holky dost brzy začínají myslet na budoucnost a pokud ve vás nevidí někoho, kdo by byl schopný je dobře zabezpečit, máte holt smůlu.

 

3) VĚČNÍ STĚŽOVAČI

Nic, absolutně nic není tak nepřitažlivé, jako když si někdo neustále stěžuje na to, jak je vše nefér, ostatní jsou na něj zlí a on s tím nemůže nic udělat. Pánové, proberte se! Oceníme, když projevíte city, ale je tu hodně křehká hranice mezi tím, kdy to je z vaší strany statečné a otravné. Pokud každému na potkání vyprávíte, jak nemůžete spát, máte deprese a asi se zabijete, protože vás nikdo nemá rád, tak vás nikdo mít rád ani nezačne. Chceme silné osobnosti, někoho o koho se také můžeme opřít a těžko se opřeme o někoho, kdo se nedokáže sám postavit.

 

ČTĚTE TAKÉ: 

BLOG: Muž prostě potřebuje masturbovat!

BLOG: S ženskou emancipací se to nesmí přehánět!

 

4) CHRONIČTÍ LHÁŘI

Ti se ještě možná dělí na dvě podkategorie. Na ty špatné a na ty dobré. Každý z nás si občas něco přibarví, aby to lépe znělo, ale chroničtí lháři přicházejí s šílenými historkami, kterým se dá těžko věřit. Když jste dobrý lhář, budeme jen obdivovat, co vše jste zažili. Ale tak 95% lidí jsou špatní lháři, nepoznají tu hranici, kdy je to ještě uvěřitelné a kdy ne, takže potom, když nám tvrdíte, jak jste měli přítelkyni a malé dítě, které postřílel váš soused a den na to vám zjistili nádor na mozku, co se rozrůstá o 12cm za den, tak pardon, ale takhle hloupé opravdu nejsme. A navíc nás ještě napadne, že těch 12cm máte možná tak v trenkách.


5) PRINCEZNY

To je mně osobně také značně nesympatické, když se kluk chová jako holka. Zatraceně, vždyť já chci být ta princezna, nestojím o to, se s někým ráno přetahovat v koupelně o zrcadlo. I muž by samozřejmě měl být upravený a čistý, ale když si dvě hodiny geluje vlasy, sedmkrát se převlékne protože "nemá co na sebe" a potom si přepudruje nos a vyrazí z domu... No, zkrátka kdyby mě takový typ kluka přitahoval, asi bych si přestala být jistá svou orientací.

 

Ták už mě můžete, pánové, ukamenovat za to, co jsem napsala. Já si vylila srdíčko a postěžovala jsem si nad tím, jak si všichni stěžují, a tím už tento problém konečně pouštím z hlavy :-)

 

Článek je převzatý z blogu killerofidiots.blog.cz.

Nova action/Blog.cz

Diskuze