Aktualizováno 29.12. 2017 16:09

BLOG: 5 typů lidí a jejich novoroční předsevzetí

Předsevzetí
Zdroj: krasna.cz/archiv blogerky

Existuje 5 typů lidí podle toho, jaká předsevzetí si dávají na nový rok. Zde jsou!

 1. Ta tlustá

 

Na váhu má stejně jako menší traktor a s přehledem spořádá 20 chlebíčků na posezení. Ovšem od nového roku ne - tím se totiž vše mění. KFC a McDonald vystřídá ovoce, zelenina a libové maso! Každé ráno v pět bude vstávat a běhat, aby dosáhla svého cíle.

 

Ve skutečnosti koupí dvě kila celeru, protože "se po něm hubne" a nechá ho shnít v lednici v dlouho nepoužité přihrádce na zeleninu. Mezi prvním až pátým lednem dojde dvakrát vyvenčit psa. Její postava se, žel bohu, nezmění k nepoznání, čímž automaticky proklíná celý svět a svůj nefér metabolismus. Dále vyčkává na další silvestr, do kterého vstoupí s ještě čerstvějším a motivovanejším předsevzetím shodit deset kilo, které nabrala v uběhnuvším roce.

 

2. Ta konzerva

 

Tento člověk se znenadání rozhodl, že jeho každoroční dovolená na Mácháč je nedostatečná. Ve vodkovém a jednohubkovém opojení všem slíbí, že další zimu překoná Mt. Everest. Prvního si vypíše místa, na která se chce vypravit a ke každému připojí i podrobný plán, jak si na takovýto výlet udělat čas. Třetího už jeho motivace postupně vyprchává - najíždí na "kudyznudy" a s dětským úsměvem čte, co všechno by mohl zažít.

 

Pátého se dívá na videa turistů na YouTube.

 

Předsevzetí
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

 

3. Ten ožrala

 

Vyžahnul bezmála dvě flašky rumu, takže zatímco Ta tlustá a Ta konzerva všem vykládají o svých budoucích úspěších, ten ožrala leží na hroudě sněhu a tiše si močí do nohavice.
Své předsevzetí přijme až prvního odpoledne, kdy se probouzí z komatu. Pozvracené toaletní míse vykládá, že už nikdy víc, bylo toho dost. Tento rok bude abstinovat. Tedy kromě narozenin a firemních večírků. Taky o státních svátcích by si mohl dát sklénku. A když přijde chuť, tak ho nezabije ani panák na dobrou noc.

 

Tento typ své předsevzetí vydrží překvapivě dlouho, do dalšího pátku totiž zbývá celý týden.

 

4. Ta osamělá

 

Poté co vybrečela 60% svých tělesných tekutin usedá ke stolu a vehementně padá ke krku každému chlapovi se slovy: "Ty jseš tak skvělej mužskej!" načež se opět rozpláče. S řasenkou rozmazanou až ke krku a hrdostí v kýblu pobrečívá, že na příští rok bude mít přítele, kterého bude milovat.

 

Zbytek osamělých žen, jejichž přítel se řadí mezi ty ožraly tiše přikyvuje.

 

5. Ten spokojenej

 

Tento typ si žádné předsevzetí nedává. Spokojeně usrkává zázvorové pivo a celé hospodě vypráví, že stačí jen "mít na to srdíčko a věřit si!"

Poplácává po zádech Tu osamělou a říká jí, co mužské na ženách přitahuje. Poté, co mu do uší samolibě zazní, že je skvělej mužskej, protahuje své kuří nožky, ze kterých pro vegetariánskou stravu opadalo všechno maso a před desátou vyráží domů, aby se stihl na další den vyspat do růžova.

 

Článek je převzatý z blogu writing-mood.blog.cz.
 

Nova action/Blog.cz

Diskuze