Publikováno 6. 12. 2017

BLOG: Kolik hodin života prosouložíme?

Sex
Zdroj: Thinkstockphotos

Jednou jsem se zamyslela, zda někdo zmapoval, jaké úsilí nás aktivní sexuální život stojí.

Je to sport a sport, který baví téměř každého, hlavní devízou je, že není potřeba (až na výjimky) speciální výbava.

 

Jakou část života strávíme souloží, někdo více, někdo méně, ale abychom se pohybovali v reálných číslech a mohli započít dnešní úvahu, budeme pracovat s naprosto standardním jedincem. Tento jedinec je zdravím překypující a při chuti, ne moc a ne málo.

 

Náš modelový jedinec bude představovat mužského zástupce typického páru souložícího 2x-3x týdně. Což po jednoduchém vynásobení znamená 104x - 156 x za rok. Vezmeme tedy nižší z čísel, protože někdy standardnímu páru osud nepřeje tedy 104 souloží za rok. Průměrná doba soulože, pouze aktu, bez námluv, předeher a tokání je 10 minut. Těchto 10 minut pro akt představuje 1040 minut za rok. Po přepočtu na hodiny dojdeme k závěru, že je to pouze 17,3 hodin což nepředstavuje ani celý den, který stráví průměrný jedinec při aktu soulože. Ano, mohlo by se to zdát málo, vždyť prosouložit ani ne ¾ dne za rok se zdá být velmi malým časovým úsekem, který vydáváme pro tak bohulibou činnost.

 

Zde však musíme připočíst ostatní "obalovací a nabalovací" činnosti, které k slastným hrátkám patří. Stejně jako se musíme na sport jako je lyžování obléci a připravit si výbavičku i sex není pouhým zasunutím dovnitř a ven. Tedy nejde jen o sex, ale další soudržné činnosti, jejichž vzájemná kooperace je pro akt samotný, téměř bez výjimky, vyžadována:

Pro ženy a muže je tedy příjemnější, jsou -li jedinci čistí a upravení, což zabere minimálně 10 minut.

 

"Tokací rituál" je u každého jiný a záleží i na tom, zda se jedinci znají či teprve poznávají, případně poznat chtějí, ale minimální doba se kterou budu kalkulovat je 5 minut.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kolik důvodů mají ženy k předstírání orgasmu? Tomu neuvěříte!

 

Následuje předehra, kdy alespoň některé kusy oblečení by měly být svlečeny a některé věci postaveny (případně obaleny). Tato doba je také velmi individuální, ale pokud budeme počítat s průměrným časem, pak romantici prominou, budu kalkulovat s 10 minutami.

 

Tedy souložící radovánky se nám prodloužily více jak 2x. Jednoduchou kalkulací dojdeme k číslu 3640 minut za rok, což představuje něco přes 60 hodin a tedy asi 2,5 dne.
Pokud k této době přičteme malé tulení po sexu (ať už před usnutím nebo před zahájením činnosti jiné) cca 5 minut - romantičky opět prominou - a následnou dobu pro umytí a oblečení cca 10 minut, dostaneme se už ke slušnému číslu 5200 minut ročně, což představuje více jak 86 hodin, tedy téměř 3,7 dní čistého času.

 

Závěrem je nutné podotknout, že se mezi námi pohybují i ti, jenž mají tento průměr "odpracovaný" již během měsíce a naopak i ti, kteří si tuto dávku napracovávají celý život.

 

Článek je převzatý z blogu denik-male-rajdy.blog.cz.

 

Nova action

Diskuze