Publikováno 27. 2. 2018

BLOG: Sex doma, nebo na veřejnosti?

Sex na veřejnosti
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com

Určitě to znáte. Je krásný den, jdete ruku v ruce se svojí polovičkou a najednou váš přepadne vlna vášně.

Někteří nad tím mávnou rukou nebo si počkají domů, je tady ale menšískupinka lidí, která se toho nebojí a ráda si užije sexu i mimo pohodlí domova. Vzrušení stoupá a s ním i strach a napětí, aby si vás nikdo nevšiml. Pokud se vám to podaří, máte vyhráno, vaše touhy jsou uspokojeny a máte pocit menší rebelie. Jenže ne každý má na tohle štěstí a tak jsou často případy, kdy buď vás někdo načape ( většinou zrovna v tom nejlepším ) a nebo očividně horší případ, kdy nechtěně načapete vy někoho. Proto jsem pro vás připravila článek, kdy se chci na toto téma podívat z obou stran.


Sex je nejlepší věc na světe, říkají NOVÉ SEXUÁLNÍ PANENKY

 

Les

Jedním z nejvyhledávanějších míst k sexu a na jednu stranu se nedivím. V lese přece jen není vždy tolik lidí ( pokud není houbařská sézona ) , takže je menší šance, že vás někdo vyruší, za to je ale v lese více zvířat, zejména hmyzu. Proto je vhodné se před návštěvou do lesa nastříkat repelentem a pokud plánujete polohy, při kterých se leží, tak je dobré si s sebou vzít i nějakou deku.

 

Příroda celkově je na sex úplně skvělá a to nemluvím jenom o lese. Myslím že nikoho neurazí večerní milování u jezera či na pláži ani rychlovka v poli ( já konkrétně zkusila kukuřičné, ale moc nedoporučuji se při sexu za cokoliv držet- kolemjdoucím může přijít divné, proč se jedna jediná kukuřice tak divně třese ) . Nebo pokud chcete na sobě trochu máknout ale tůry sami o sobě vás nebaví, dejte si s polovičkou takovou motivaci, že vyjdete na výlet někam do hor či do skal a v místě cíle si to rozdáte. Akorát si musíte vybrat takové místo, kde opět není tolik lidí a nesmí to být moc náročná tůra, aby jste na sex měli vůbec energii a náladu, ale když si to dobře zorganizujete, odměna fakt stojí za to.

 

Veřejné WC

Taková záležitost diskoték, kde si to každý pátek rozdávají slečny s borcem, kterého znají sotva pět minut. A ačkoliv nejsou toalety úplně nejpohodlnějším místem, je to taková univerzální možnost, když vás to přepadne a na sex venku je moc zima. K tomuhle se dá říct asi jen jedno- naučte se být potichu. Policajti moc nemusí naháče na záchodech a frigidní spoluobčanky zrovna tak. K tomuhle je asi nejlepší si vyhlídnout záchody, které jsou odděleny zdmi. Pokud je ale záchod jeden a ještě ke všemu se s partnerem rozhodnete pro ten dámský, klid mít doopravdy nebudete.

 

Ideální délka sexu? Ženy v tom mají jasno!

 

Kabinky v obchodech

Tady je opět důležité si umět vybrat a nevlítnout do prvního obchodu, aby jste co nejrychleji uspokojily svou touhu. Závěsy, které nekončí u země či lítací dveře nejsou úplně ideální. Pokud ale přesto nemůžete najít kabinky, kde by nevyčuhovaly nohy, většina kabinek už má u zrcadla místo na odkládání, kam se dají ( nevím sice jak, ale dají, musíte být holt kreativní ) dát nohy, aby nebylo něco kolemjdoucím povědomé. Sázejte ale spíš na zadní kabinky a na obchody, které nejsou přeplněné až k prasknutí ( kupříkladu takový Primark není úplně nejlepším nápadem ).

 

Pracoviště

Logicky bude dalším z oblíbených místo, které většinou způsobuje hodně stresu. Ať už jste ještě studenti nebo už chodíte do práce, rychlovka ve škole či v práci není vůbec k zahození. Pokud ještě studujete a chodíte se svoji polovičkou na stejnou školu, není nic jednoduššího, než požádat učitele o dojítí na toaletu. A pokud pracujete, stačí nahradit odběhnutí na oběd rychlovkou v kumbálu pro uklízečky. Pár minutama si tak zpříjemníte celý den. Akorát asi tohle nepraktikujte s učitelem. Nebo se šéfem. Pokud nechcete lepší známku. Nebo povýšení.

 

Jak často chtějí Češky sex? Číslo vás překvapí!

 

Auto

A nakonec nestárnoucí klasika, kterou je auto. Zde se asi nedá nic moc co pokazit, možná tak akorát místo, kam s autem zajedete, ale je asi jasné, že si to nerozdáte v autě na ulici plné lidí. I když, pokud máte tmavé okýnka, proč ne, o to je to víc vzrušující. A také velikost auta je důležitým faktorem, zatímco majitelé limuzín ( kterých je zde určitě hodně ) si spokojeně mnou prsty, řidiči Smartů jen tiše závidí.

 

Článek je převzatý z webu blog.cz/zpovedcernovlasky.

Nova action/Blog.cz

Diskuze