Publikováno 8. 3. 2017

DRAMATICKÉ VIDEO: Žralok bílý zaútočil na skupinu turistů

žralok
Zdroj: oficiální zdroj

Turisté v Jižní Africe chtěli zažít pořádný adrenalin, a proto se rozhodli, že se zúčastní skupinového potápění v kleci s pozorováním žraloka bílého. Jistě však netušili, v jakou dramatickou situaci se zážitek promění.

Skupinka se těšila, že uvidí žraloka zblízka. Určitě ale nepředpokládala, že se tato krvelačná bestie objeví jen pár centimetrů od nich a bude na ně cenit svou zubatou čelist. I onen žralok se totiž rozhodl, že si turisty pořádně prohlédne. Chvíli kolem klece jen kroužil a pak na ni zaútočil.

 

Video zachycující tuto dramatickou situaci vzniklo před dvěma lety. Turista, který záznam natočil, ho však zveřejnil až nyní. Na nahrávce můžeme vidět, jak se žralok pokouší dostat do klece a jeho zuby skřípou o železo. Ve vnitřku mříže panuje pochopitelně panika. „Ó můj bože,“ křičí vyděšení turisté.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Moře vyplavilo půlku těla žraloka. Zabilo ho obří monstrum z hlubin!

VIDEO: Toreadora sejmul býk. Oko mu vystřelilo z důlku

 

Po chvíli bylo naštěstí všemu konec. Žralok roztrhl návnadu připevněnou na kleci a vrátil se ho hlubin oceánu. Jak na celou situaci turisté vzpomínají? „Zaplatili jsme, abychom viděli žraloka bílého. Myslím, že se nám dostalo víc, než jsme chtěli," napsal muž, jenž toto dramatické video zveřejnil.

 

 

bk

Diskuze