Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Tohle je vážně pech. Zřejmě velmi movitá řidička z Británie se mohla pyšnit bourákem značky McLaren 650S Spider, který stojí pořádně tučný balík peněz a na silnicích byl jistě velkou ozdobou. Nyni však ženě, možná spíše jejímu partnerovi, zbyly oč...

FOTO: Luxusní McLaren za miliony skončil v plamenech

McLaren - Archivní foto
zdroj: Profimedia McLaren - Archivní foto
aktualizováno 22.03.2017, 13:28 | 22.02.2017, 13:27 |

Tohle je vážně pech. Zřejmě velmi movitá řidička z Británie se mohla pyšnit bourákem značky McLaren 650S Spider, který stojí pořádně tučný balík peněz a na silnicích byl jistě velkou ozdobou. Nyni však ženě, možná spíše jejímu partnerovi, zbyly oči pro pláč. Luxusní vůz totiž skončil v plamenech.

Vůz, jehož cena se pohybuje na necelých sedmi milionech korun, zachvátil požár kvůli technické závadě. Svědkem automobilového neštěstí na silnici v Lincolnu se stala Becky Grahem (45) se svým manželem a desetiletým synem.

 

Pohotová Britka ihned vůz v plamenech vyfotografovala. „Jeli jsme kolem opravdu náhodou a zahlídli jsme kouř. Když jsme se otočili kolem, uviděli jsme hořící McLaren. Na silnici stála řidička a telefonovala. Asi svému partnerovi,“ řekla žena britskému webu Dailymail a potvrdila, že řidička i její spolujezdec vyvázli z nehody bez zranění a varovali projíždějící automobily, že vůz má plnou nádrž a hrozí výbuch. 

 

Luxusní vůz McLaren skončil v plamenech
(Foto: Profimedia)

 

Becky rovněž dodala, že první starostí dotyčné ženy byly její tašky s nákupem v autě. „To nás pobavilo. Z hořícího vozu rychle vytáhla nákupy a pak je pak je se strachem kontrolovala, jestli jsou v pořádku,“ smála se.

 

1 hlasů
Vaše hodnocení