Aktualizováno 10.10. 2017 15:56

Playboy, který uměl žít: Jaké kočky prošly postelí Hugha Hefnera?

Zakladatel Playboye Hugh Hefner
Zdroj: Profimedia

Ve věku 91 let zemřel ve středu Hugh Hefner. Známý milovník, jenž založil legendární pánský časopis Playboy, si život užíval plnými doušky. Jeho postelí prošlo nespočet nádherných žen a dívek. Pojďme si některé z nich představit.

19 fotek
Sláva, peníze a spousta nádherných holek. To byl život Hugha Hefnera. Na světě snad není chlapa, který by nechtěl alespoň na jeden den žít jako on. I když už nebyl mladíkem, holky s mírami 90-60-90, se o Hugha vždy rvaly. Zámožný děda, jehož můzou byla Marilyn Monroe, jim totiž zajistil popularitu a možnost objevit se na stránkách magazínu Playboy.

 

Hefner byl ženatý víckrát. Millie Williams a Kimberley Connrad byly jeho manželkami deset let a obě mu porodily dvě děti. V jednu dobu měl Hugh hned tři přítelkyně najednou. Opět se jednalo o žhavé blondýnky z magazínu Playboy, které společně s Hefnerem žily v jeho vile a natáčely reality show zvanou Opravdový život králíčků z Playboye.

 

Po dvou rozvodech zatoužil Hugh po další svatbě. Tentokrát se sexy modelkou Crystal Harris, která byla o 60 let mladší. Ačkoliv kost s perfektními tvary vykřikovala, že s Hughem jí spojuje opravdová láska, v roce 2011, těsně před svatbou, si vše rozmyslela a se známým milovníkem se rozešla. Do médií pak vykřikovla, že 86letý stařík Hefner jí vůbec nevzrušuje a sex s ním údajně  trvá pouhé dvě vteřiny.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Leo DiCaprio má novou milenku! Z téhle krásky se vám podlomí kolena

 

Pár, jenž na sebe chrlil jednu špínu za druhou, se nakonec dal přeci jen znovu dohromady. Crystal Harris se k Hefnerovi vrátila a na Silvestra v roce 2012 mu řekla své ano. A dobře udělala. Část z pohádkového dědictví jí totiž zcela určitě nemine.

 

Na Hefnreovu manželku a bývalé přítelkyně se podívejte v galerii.

 

Nova action

Diskuze