Publikováno 24. 1. 2017

Jak se baví dospelé ženy

Ženy
Zdroj: Thinkstockphotos
Témata:

Onehdy, když u mě spala má kamarádka, zamyslely jsme se nad našimi životy.

Článek je převzatý z blogu denik-male-rajdy.blog.cz.

Zamyšlení bylo jak jinak exaktní, podpořené dostatečným množstvích ethanolových pochutin. Shodly jsme se na tom, že nás už nebaví po nocích trajdat, máme radši večery poklidné u sklenky vína a u nějakého pěkného seriálu/ filmu v teple domova. Ale protože jsme my ženy multifunkční, zvládáme více věcí dohromady. Tedy krom dvou důležitých aktivit (popíjení a sledování) nemáme problém zvládnout také:

1. Rozbírat jakékoli situace (můžeme nazvat drbáním) - co, kdo, kdy a s kým a proč.

2. Rozebírat muže - klasické hodnocení mužů bývalých, současných a budoucích. Hodnocení jejich "skillů", výhod a nevýhod.

3. Provokovat kocoury (čtyřnohé) - klasické hry s laserem či provázkem

4. Občasné telefonování a odepisování - v mezičasech

5. Zobání - zajídání alkoholických moků něčím dobrým (tedy někdy se i nacpat vším možným k prasknutí, sladké slané - všechno dohromady)

V případě, že je nejsme ve smečce, tedy doma samy (kočky a jiná zvěř se nepočítá), obvykle sáhneme po telefonu. Pokud to nejsou rodinné telefonáty, či tokání s muži, opět vytočíme nějakou tu kamarádku. A co probíráme zatím co popíjíme a sledujeme nějaký ten seriál/ film? Samozřejmě, že rozebíráme situace a muže.

Nedávno jsem jeden z těchto telefonátů podstoupila, byl dlouhý a milý. Nejdelší část se zabývala pánským spodním prádlem. Nechtěla jsem žádné vybrat, ale jednou jsem si tak zasněně klikla na tělo, které prádlo "prodávalo" a hle objevilo se těl požehnaně. Některé pěkné, svalnaté, jiné méně. Jedno mě však zaujalo velmi, nevzhledné zkroucené - co tedy dělat…? Rozebrat s kamarádkou, tedy poslala jsem ji odkaz a společně jsme daného modela otáčely a posuzovaly, zda je vůbec možné, spojit jeho trup, spodní trup, nohy a hlavu v jednu osobu.

Mezitím jsme probraly i ostatní těla, zejména jejich spodní trupy... Zaměřily se na jejich velikosti, hry světel a stínů, optických klamů, jež látky na inkriminovaných místech vytváří. Zde padla ta obvyklá klišé o malých Kašpárcích, která byla do určité míry potvrzena a vyvrácena. Po okouknutí a ohodnocení dostatečného množství těl a trupů spodních, jsme se vrátily k tomu původnímu.

Usoudily jsme, že photoshop je sice všemocný, ale měl by se užívat s mírou a rozvahou.

Další články autorky najdete na jejím blogu.
 

blog.cz

Diskuze