Aktualizováno 10.10. 2017 16:10

Kolik důvodů mají ženy k předstírání orgasmu? Tomu neuvěříte!

Orgasmus
Zdroj: Thinkstockphotos

Většina žen přiznává, že často předstírá orgasmus. Jaké k tomu mají hlavní důvody? To se rozhodli zjistit psychologové z amerického Kansasu. A jejich výsledky vás rozhodně nepotěší!

Experti tvrdí, že ženy mají pro předstírání vyvrcholení až 143 důvodů. Nejčastěji prý chtějí svému partnerovi dopřát pocit toho nejlepšího milence na světě. Dělají to ale i z obyčejné nudy nebo si jen chtějí dokázat, že jsou dobré herečky a svého muže dokáží obamalutit. Mezi dalšími důvody je pak únava, alkohol v krvi či délka sexuálního styku.

 

Předstírání vyvrcholení se podle průzkumu dopouští 8 žen z deseti a 6 mužů z deseti. Polovina z oslovených dam navíc přiznala, že to dělá pravidelně.

 

 „Hraní orgasmu souvisí se sexuálními poruchami a problémy v manželství,“ řekl autor výzkumu Omri Gilliath pro britský deník Daily Mail. Pro známého psychologa a sexuolova jsou jeho výsledky zásadní. Pevně věří, že mohou pomoci mnoha párům.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Čím větší prsa, tím lepší zábava?

Život s nymfomankou? Není o co stát

Italský ráj: Turistky v rouše Evině se fotí po celé Sardninii

 

Stejným problémem se zabývala i seznamka Illicit Encounters, jenž se zaměřuje na zprosdřekování kontaktů mezi zadanými lidmi, kterým není proti srsti nevěra. Z jejích výsledků vyplývá, že předstírání orgasmu je ovlivněno i délkou partnerského vztahu. Čím déle spolu lidé žijí, tím je prý předstírání vyvrcholení běžnější.

 

Nova action

Diskuze