Aktualizováno 24.11. 2017 16:17

Kráska cestovala po Austrálii NAHÁ. Turistům naháněla strach

Dívka cestuje nahá
Zdroj: Instagram

Cestovala s malým batůžkem a fotoaparátem. Jinak s sebou neměla nic, ani oblečení! Mladá Nizozemka Sterre (21) se rozhodla, že chce vidět krásu přírody v Austráliii. Se správným oblečením do terénu si však hlavu nelámala a brouzdala zemí úplně nahá.

10 fotek
Když kráska ve své rodné zemi narazila na instagramový profil s názvem Get Naked Australia (Svleč se do naha Austrálie), kde lidé pózují nazí na různých místech po zemi, napadlo jí, že to musí být ohromná zábava cestovat po světě bez oblečení. Ihned si proto sbalila malinký batůžek a vydala se přes oceán na druhou půlku zeměkoule.


V Austrálii zažila Sterr velké dobrodružství. Nejenže lezla po horách a brodila se v řekách, ale zavítala i do džungle, kde se to hemží jedovatými hady a nebezpečnými pavouky. Jak sama dívka uvedla pro britský deník Daily Mail, na jednoho velkého pavouka narazila při své cestě z hory dolů. Protože je to ale statečná holka, zvířete se nezalekla a ani nezačala pištět. Naopak vzala pohotově do ruky první klacek a pavouka zahnala pryč.


Pavouci však nejsou to jediné, co Sterr od sebe dokázala odehnat pryč. Ačkoliv je to krásná holka, jejíž tělo je bez chybičky, turisté, na které narazila, byli její nahotou tak šokovaní, že jakmile dívku zahlédli, začali raději studem couvat. „Jednou mě jeden muž začal sledovat, jak plavu nahá v řece. Viděl, že jsem se na něj podívala a překvapivě jsem se za svou nahotu nestyděla, ale jemu bylo trapně, že mě sledoval a utekl,“ vypráví Sterr a dodává, že nahota přivádí lidi bohužel stále do rozpaků a je velká škoda, že lidé nedokážou ocenit to potěšení být nahý v nesexuální rovině.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Krásná modelka válcuje Instagram. Cvičí jógu NAHÁ!


I když se v reálu lidé před nahou kráskou stydí, na internetu jí vyjadřují velkou podporu. Dívčin Instagram sčítá už přes 80 tisíc sledujícíh, kteří poctivě lajkují skoro každou nahou fotografii. Pro Sterre byla cesta po Austrálii teprve začátek a dívka by ráda procestovala bez šatů celý svět. Na Austrálii ale prý nikdy nezapomene. "Je to tak velká a nádherná země. Každý stát je úplně jiný a z každého jsem si odnesla spoustu nádherných záběrů. Budu to tady navždy milovat,“ dodala.

 

Nova action

Diskuze