Aktualizováno 7.11. 2017 22:59

Krásná modelka válcuje Instagram. Cvičí jógu NAHÁ!

Nude Yoga Girl
Zdroj: Instagram

Na Instagramu chce každý patřit mezi "top nejsledovanějších profilů", a proto se snaží prezentovat těma nejzajímavějšíma fotkama. Účet s názvem Nude yoga Girl má k tomuto žebříčku dobře našlápnuto. Obsahuje totiž snímky nahé modelky, jenž cvičí jógu.

11 fotek
Autorkou záběrů je modelka z Austrálie, která však své jméno na účtu neuvádí. Ani do obličeje jí nikdy není příliš vidět. My však věříme, že pokud má někdo takto dokonalé tělo, musí mít i krásný obličej. Navíc je to přece modelka, a ty ošklivé většinou nebývají.

 

Ačkoliv je dívka na fotkách opravdu kompletně nahá, pohled na její intimní partie nečekejte. Všechny snímky jsou provedeny decentně a rozhodně nepůsobí vulgárně, ale naopak velmi umělecky. To, že se fotografie všemožně zkroucené krásky líbí, dokazuje i velmi vysoký počet sledujích uživatelů. Profil má v současné době 713 tisíc followerů a noví přicházejí každým dnem.

 

Snímky cvičící modelky však nemají být pouhou exibicí. Ukrývají v sobě poselství určené převážně ženám, které jsou nespokojeny se svým tělem. „Kdysi bylo mým problémem, že jsem neustále viděla na svém těle chyby, a to mi znemožňovalo mít ráda samu sebe,” tvrdí kráska, jenž chce ostatním ukázat, že své tělo mají mít rádi a můžou s ním zacházet, jak chtějí.


ČTĚTE TAKÉ:

Kráska se pyšní dokonalým tělem. Její věk vás bude šokovat! 

Vondar Woman existuje! Je to bývalá vojačka a hvězda Instagramu s perfektním tělem

 

Na krásné fotografie se koukněte v naší galerii. Ikdyž je modelčin záměr opravdu správný a zajisté může zvýšit sebevědomí u mnoho žen, pochybujeme, že chlapi v těchto snímcích hledají inspiraci proto, jak začít mít rád své vlastní tělo. :)

 

Nova action

Diskuze