Aktualizováno 24.7. 2018 09:41

Muž předváděl své Lamborghini. Jeho vychloubání skončilo pořádným trapasem a prasklým předním sklem

Autopride na Floridě
Zdroj: YouTube.com

Je hezké, když si člověk za slušně vydělané peníze může koupit vysněný dům, byt či auto. Ovšem vychloubat se s tím? To se nikdy nevyplácí!

Jasným důkazem toho, že pýcha opravdu předchází pád, nebo alespoň pěknou nepříjemnsot, je muž, který se chtěl pochlubit svou károu na Autopride v Key West na Floridě. To je akce, kde majitelé luxusních vozů ukazují své miláčky na ulici, aby ostatním spadla brada z toho, jaký luxus si dotyční mohou dovolit.


Zatímco někteří řidiči to s vychloubáním příliš nepřeháněli, neznámý majitel Lamborghina se chtěl před návštěvníky akce natolik předvést, že vyskočil na přední sklo vozu a začal na něm tancovat. Jelikož však nedomyslel, že sklo jeho váhu opravdu neunese, po chvíli mu pod nohami samozřejmě prasklo.


I když si prasknutí pochopitelně všichni všimli, muž dělal, jako by se nic nestalo. Dál vesele burcoval rukama nad hlavou a na kapotě předváděl podivný taneček. Z auta slezl až poté, co mu slečna vedle něj pořádně vynadala. No jo, tahle sranda ho bude něco stát..

 

Nova action

Diskuze