Aktualizováno 9.3. 2018 10:31

Muži přišla omylem na účet šokující částka peněz. Na chvíli se tak stal nejbohatším člověkem na světě!

Zloti a eura
Zdroj: Profimedia

Jaké je to stát se během vteřiny nejbohatším člověkem na světě? To ví Belgičan Luc Mahieux, kterému se stalo něco neuvěřitelného.

Když muž nahlédl do svého internetového bankovnictví, nestačil se divit. Na jeho účet dorazila neuvěřitelná částka, konkrétně se jednalo o 2 biliony eur. Luc si samozřejmě ihned uvědomil, že se někde asi stala chyba a začal pátrat potom, jak se něco takového mohlo vůbec stát.

 

Celý problém měl údajně vzniknout v době, kdy poskytl jisté stránce detaily své karty. Po nějaké době zjistil, že stránka si každý měsíc bere z účtu uživatelů 35 eur, a tak se rozhodl svůj účet ihned zrušit a příspěvek chtěl vrátit. Následně mu pak kvůli chybě v systému na účet místo 35 eur přistály biliony.

 

Luc okamžitě zkontaktoval banku a nechal si zablokovat kartu. Obával se, že by mohl být napaden hackery. Jelikož peníze nebyly jeho, pochopitelně o ně přišel. Titul nejbohatšího člověka planety si tak užil jen krátce. Pořád jím tak zůstává Bill Gates se svým majetkem v hodnotě 86 miliard dolarů.

 

Muži přišla omylem na účet neuvěřitelná částka peněz
Zdroj: facebook

Nova action

Diskuze