Aktualizováno 10.10. 2017 16:32

Narkomanka Katka z dokumentu Třeštíkové spadla na dno. To, jak nyní vypadá, vás bude šokovat!

S drogami začala jako náctiletá, živila se prostitucí, kradla a prošla si řadou neúspěšných léčení. Narkomanka Katka je snad nejslavnější drogově závislou osobou Česka. Její smutný život zdokumentovala Helena Třestíková. Film sklidil nečekaný úspěch. Šťastného konce se však nedočkal. Katka se ze sváru drog nedokázala vymotat. Neuvěříte, jak nyní vypadá.

Dokument Katka se natáčel dlouhých 14 let. Třeštíková si mladé narkomanky všimla v terapeutické komunitě Sananim v Němčicích, kde se tehdy devatenáctiletá černovláska pokoušela vyléčit z drogového pekla. Známou dokumentaristu Katka okouzlila svou upřímností, s jakou dokázala o své závislosti mluvit. S náctiletou narkomankou proto začala natáčet svůj nejznámější časosběrný dokumet.

 

narkomanka Katka
Zdroj: Aerofilms


Katka vždy věřila v happy end a doufala, že jednou bude žít život bez drog. Několikrát podstoupila léčení, ze kterého však vždy nakonec utekla. Žila ve squatu a peníze na drogy si sháněla pomocí prostituce a kráděží. K abstinenci jí nedunutilo ani narození dcery Terezky, které je nyní už devět let a stará se o ní její babička. To, že se z její matky stala kvůli drogám troska, možná ani netuší.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ÚŽASNÁ PROMĚNA: Neuvěříte, z jaké "trosky" se vyklubal tento svalovec

Moje dítě bere drogy! Zažíváte podobnou situaci jako Evžen z Ulice?

Otřesné VIDEO: Matka si dávala heroin, synek všemu přihlížel!

 

Od uvedení dokumentu už uplynulo 8 let. V životě hlavní hrdinky se však nic nezměnilo. Katka stále bere drogy, které jí změnily k nepoznání. Fotky zveřejněné na sociálních sítích dokazují, že z čtyřicetileté ženy se od pohledu stala osoba minimálně o třicet let starší, která žebrá na Karlově mostě.

 

narkomanka Katka
Zdroj: Facebook/Katka

 

Pro server Refresher.cz o Katce promluvil i bývalý bezdomovec Karim, který si v současnosti vydělává tím, že organizuje prohlídky pražským podsvětím. „Katka se teď prodává výhradně za drogy. Pořád, i když vypadá na sedmdesát. Dealerovi je to jedno. Ona se ze své závislosti dostat nechce a už ani nemůže, protože kdyby přestala brát heroin, tak umře. Bere 2,5 gramu heroinu třikrát denně,“ tvrdí muž, jenž se v devadesátých letech živil jako prostitut.

 

narkomanka Katka
Zdroj: Facebook/Katka

 

Nova action

Diskuze