Aktualizováno 9.7. 2018 00:19

Nejvíc sexy uniforma na světě? V libanonském městě oblékají policistky krátké kraťásky!

Policistky v Libanonu
Zdroj: Facebook/NG Trends

Ačkoliv je libanonské město Brummana vyhledávanou turistickou destinací, tamní starosta Pierre Achkar si usmyslel, že oblast si zaslouží návštěvníků daleko víc. Přišel proto s neobvyklým nápadem, který potěší převážně muže.

Protože chce Achar do města přivést převážně turisty ze zahraničí, rozhodl se, že celý svět se musí dozvědět, že právě v Brummaně jsou ty nejvíc sexy ochránkyně zákona. Do místní policie nechal najmout skupinu mladých a pohledných dívek, které navštěvují univerzitu, ale brigádu jako policistky nechtěly odmítnout.


Dlouhé kalhoty a košile však rozhodně není to, co by spadalo do jejich uniforem. Partička novopečených policistek má na sobě tričko a krátké kraťásky, které jen tak tak neukazují pozadí.


Ačkoliv byla děvčata najmuta převážně na ozdobu, práci u policie berou prý velmi svědomitě. K závažným případům se však pochopitelně nedostanou. V ulicích Brummany pouze řídí dopravu a hlídají pořádek.


Nové uniformy samozřejmě budí emoce. Zatímco někteří obyvatelé města nápad vítají a nevadí jim, jiní ho dosti kritizují. Starostu Achara už dokonce mnoho lidí na sociálních sítích obvinilo ze sexismu, protože kraťasy nosí jen policistky, zatímco policisté mají běžnou uniformou s dlouhými kalhotami. Studentky jsou však se svým oblečením spokojeny. S nošením kraťasů rozhodně nemají problém, protože jak sami říkají, nosí je přece i v soukromí.

 

Nova action

Diskuze