Publikováno 28. 7. 2018

Pilot fotí blesky z kokpitu letadla. Jeho snímky musíte vidět!

Pilot pořizuje krásné snímky z kokpitu letadla
Zdroj: Instagram/santiagoborja

Santiago Borja se živí jako pilot. Jeho velkou zálibou je však focení. A fotograf je to vážně skvělý. Jeho snímky obdivují tisíce fanoušků na sociálních sítích. Není divu, vznikají totiž přímu z kokpitu letadla.

12 fotek
Muž nejdříve fotil jen krajinu a panoramata měst. Fotoaparát značky Nikon nosil všude s sebou. I do práce. A právě tam si uvědomil, že ty nejlepší snímky přece musí vzniknout právě ve vzduchu. V kokpitu letadla se mu tak podařilo spojit dvě největší vášně - létání a fotografování.

 

„Mám štěstí, že má práce mi umožňuje cestovat po celém světě a fotit,“ píše Santiago na svých webových stránkách, kde vystavuje svá krásná díla. Jako pilot má ten nejlepší výhled, a proto díky svým snímkům může ukázat, jaké užasné barvy a tvary dokáže počasí na nebi vytvořit.

 

 

Jeho specialitou jsou bouře. Zachytit blesk během letu však není nic snadného. „Nejtěžší je zvládnout to přesně na čas,“ řekl pilot ekvádorských aerolinek pro The Washington Post. „Barevnost a světelnost blesků je do dost nevyzpytatelná, zvláš, když v kabině nemáme stativ, “ dodal.

Nova action

Diskuze