Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Američtí rappeři se rádi na sociálních sítích chlubí balíky peněz, drahými bouráky a zlatými řetězy. Populární rapper pod pseudonymem Bow Wow se chtěl také ukázat a zvěřejnil na Instagramu fotku soukromého tryskáče, v kterém ho prý měla čekat cest...

Rapper se chlubil cizím tryskáčem. Celý internet si z něj teď utahuje

Rapper Bow Wow se na internetu chlubil cizím letadlem
zdroj: Instagram Rapper Bow Wow se na internetu chlubil cizím letadlem
aktualizováno 15.05.2017, 12:20 | 15.05.2017, 13:01 | bk

Američtí rappeři se rádi na sociálních sítích chlubí balíky peněz, drahými bouráky a zlatými řetězy. Populární rapper pod pseudonymem Bow Wow se chtěl také ukázat a zvěřejnil na Instagramu fotku soukromého tryskáče, v kterém ho prý měla čekat cesta do New Yorku. Tvrdě však narazil. Lhát se totiž nemá!

O pár hodin později ho jeden z uživatelů Twitteru vyfotil v sedadle obyčejné komerční linky. Žádné soukromé letadlo, „drsný“ rapper cestuje jako všichni ostatní. Navíc to zřejmě nebude žádný velký koumák. Fotografie, kterou se chtěl pochlubit, jak moc je v balíku, vám při zadání fráze „soukromé letadlo“ vyskočí mezi prvními snímky snad v každém internetovém vyhledávači.

 

Výzva #BowWowChallenge
(Foto: Twitter)

 

Internet se nyní nad rapperovým pozérstvím náramně baví. Na Twitteru se objevila vtipná výzva #Bowwowchallenge, která mimo jiné dokazuje, jak snadno se může na sociálních sítích přebarvit realita.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Poláci natočili parodii na Rychle a zběsile. Potrháte se smíchy!

Ruský stařík vypije naráz 3 láhve vodky. Podívejte se, jak dopadne

Jak dnes vypadá roztomilá dcera Eminema? To budete koukat!

 

Jen se podívejte sami. Vychloubání se zkrátka nevyplácí.

 

Výzva #BowWowChallenge
(Foto: Twitter)

 

Výzva #BowWowChallenge
(Foto: Twitter)

 

Výzva #BowWowChallenge
(Foto: Twitter)

 

Výzva #BowWowChallenge
(Foto: Twitter)

 

0 hlasů
Vaše hodnocení