Publikováno 12. 7. 2017

Klient přivedl do banky striptérky: „Takhle se máte chovat k zákazníkům!"

Striptýz v bance
Zdroj: YouTube.com

Mysleli jste, že na profesionální striptýz narazíte jen ve striptýzových klubech či při kamarádově loučení se svobodou? Omyl! Pořádnou show můžete zažít i v bance.

Hodně nevídaný pracovní den zažily zaměstnankyně v ruské pobočce banky Sberbank v Moskvě. Když do pobočky vstoupil elegantně oblečejný muž v doprovodu dvou mladých krásek, vypadalo to, že se jedná o další obyčejné klienty. Po chvíli se však stalo něco, co nikdo nečekal. Muž vytáhl mobilní telefon, zapnul hudbu a obě slečny se začaly vlnit a odhazovat svršky. 

 

Zaměstnankyně za překážkou nevěřily svým očím. Přímo před jejich zraky se odehrávala striptýzová show. Rozjeté holky se dokonce ani nebály vyskočit na pulty přepážek a pořádně zakroutit zadečkem. 

 

Svědek pořídil z celé nevšední situace videozáznam. „Chováte se ke klientům bez velkorysosti. Chci vám ukázat, jak byste se měli ke klientům správně chovat,“ křičí muž v obleku, jenž striptérky do banky přivedl. Podle jeho slov mu daná pobočka způsobila svým jednáním psychické problémy. Tímto nevšedním způsobem se jí chtěl proto zjevně pomstít. „Doufám, že si to budete pamatovat,“ rozličuje se a sleduje zhnusené obličeje zaměstnankyň.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Španělský úředník nechodil 6 let do práce. Nikdo si toho nevšiml

Žena koupila prsten za 300 korun. Nevěděla, že je diamantový!

 

Mluvčí pobočky Sberbank později v oficiálním prohlášení uvedl, že klientův problém byl vyřešen dávno před celým incidentem. Na muže proto banka podává stížnost za výtržnictví.

 

 

Nova action

Diskuze