Aktualizováno 11.10. 2017 12:14

Sex, drogy a alkohol: Cestovka nabízí divokou dovolenou v Kolumbii

Dovolená plná sexu a drog
Zdroj: sexisland.co

Plánujete dovolenou a chcete zažít pořádný odvaz? Pak má pro vás cestovní kancelář Good Girls Company ideální nabídku. Na soukromém ostrově v Kolumbii můžete zažít víkend plný sexu, alkoholu a drog.

9 fotek
Společnost Golden Girls se netají tím, že zprostředkovává prostituci. Nyní se však firma rozhodla, že rozjede byznys i v cestovním průmyslu a nabízí pánům po celém světe divoce strávený víkend na soukromém ostrůvku poblíž Kolumbie. Dvoudenní program má být opravdu pořádně nabitý. 30 klientů si bude moct užívat chvíle na luxusní lodi v přítomnosti až 60 sexy dívek v bikinách, které splní jakékoliv přání. K dispozici budou navíc šoféři, pokojské, kuchaři, servírky a dokonce i DJ.

 

Samozřejmostí bude i plně zajištěna strava s bezplatným alkoholem. V propagačním videu navíc společnost ukazuje, že s užíváním lehkých drog není na ostrově žádný problém.

 

Celý výlet se bude konat od 24. do 27. listopadu. Pokud tento nonstop mejdan chcete zažít, připravte si pořádně nabité peněženky. Za tři dny na ostrově totiž zaplatíte 5 000 dolarů, což je v přepočtu 110 000 Kč.

 

Na malou ochutnávku toho, jak to na této dovolené bude vypadat, se koukněte v galerii.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak často chtějí Češky sex? Číslo vás překvapí!

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Proč muži chtějí mít sex se ZRZKOU?

 

Nova action

Diskuze