Publikováno 13. 3. 2017

Sexuální úchylky celebrit: Olizování podpaží i touha po krvi

léčivé BDSM
Zdroj: isifa.com

I světové celebrity jsou jen obyčejní lidé a ani jim se nevyhnou různé sexuální úchylky. Přinášíme vám ty nejpikantnější z nich. Na čem slavní ujíždí v posteli a co je dokáže nejvíce rozpálit?

Angelina Jolie


Už když se člověk na krásnou Angelinu podívá, ihned pozná, že tahle ženská rozhodně nebude žádná romantička. Naopak, slavná herečka a jedna z nejvíc sexy žen světa je pěkná dračice. Kromě mužů přitahují Angelinu i ženy a v minulosti dokonce přiznala, že si v mládí nechala líbit i sadomasochistické hrátky. Její manželství s Bobem Thortonem bylo prý S&M praktik plné. Pár se při sexu navzájem řezal nožem a pil svou vlastní krev. Ampuklu s toutu tělesnou tekutinou nosila Angelina i zavěšenou na krku. Teď je otázkou, zda stejné upírské úchylky praktikovala i s Bradem Pittem. Kdo ví, možná i proto je jejich manželství v koncích.

 

Angelina Jolie
Zdroj: Getty Images

 

Scarlett Johansson


Kráska Scarlett je modrooká blondýna s krásnou tvářičkou. Díky jejímu sexy vzhledu jí padá k nohám stovka mužů. Herečka si jejich přízeň náležitě užívá. Sama v minulosti přiznala, že sex miluje a občas má problém udržet své vášně na uzdě. Pro magazín Playboy i uvedla, že nejvíc jí vzrušuje milování v autě.

 

Scarlett Johansson - 4
Zdroj: Profimedia / instagram

 

Shaquille O'Neal

 

Nejenom Angelina Jolie, i legendární basketbalista O'Neal touží po krvi. Trpí úchylkou, která se nazývá Bloodhound. Nejvíce ho tedy vzruší, když může mít sex s ženou, jenž má právě menstruaci. A to není všechno, největí slastí je prý pro známého sportovce to, když může ženu během jejího cyklu uspokojt orálně. Basketblistův nezvyklí fetiš potvrdila i jeho bývalá přítelkyně Vanessa Lopez. Při jednom ze svých rozhovorů uvedla, že jediné co chtěl O'Neal vědět bylo to, kdy bude mít měsíčky.

 

SHAQUILLE O
Zdroj: Instagram

 

 

Carmen Electra


Žhavá Carmen se rozhodně neřadí mezi stydlivky. S nahotou nemá problém. Nafotila řadu odvážných fotografií a nikdy se nebála svléct ani před kamerou. O sexu mluví ráda otevřeně a bez předsudků. Herečka má prý doma obrovskou hromadu sexuálních hraček a návštěvu sex shopů přímo miluje. Její šatna navíc ukrývá latexové oblečky, bičíky, provazy a pouta.

 

Carmen Electra
Zdroj: oficiální zdroj

 

Enrique Iglesias


Tohoto španělského zpěváka ženy milují. A to i přes to, že, jak sám Enrique přiznává, v kalhotách toho moc neskrývá. Jeho přítelkyni Anně Kournikovové to ale zjevně nevadí. Tahle kočka s krásnýma dlouhýma nohama totiž zahřívá zpěvákovu postel už přes deset let. A právě nožky jsou onou částí ženského těla, která Enriqueho nejvíc rajcuje. Svou fetiš přiznal v talk show Jay Lena. Nic ho prý nevzruší tolik, jako upravená ženské chodidla.

 

Enrique Iglesias
Zdroj: Instagram

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Silikonová vášeň: Nevěstinec v Barceloně nabízí sex s figurínami

6 kreativních zlepšováků na populární sexuální pozice

10 nejbizarnějších sexuálních úchylek: Neuvěříte, co lidi může vzrušit

 

Kristen Steward


Sexuální úchylka herečky ze Stmívání zřejmě nebude pro každého. Kráska pro časopis Vougue prozradila, že trpí na fetiš jménem Maschalagnia. Ten spočívá v tom, že se partneři navzájem všemožně očuchávají a dokonce si i olizují podpaždí. No, každého zkrátka bere něco jiného, že?

 

Kristen Stewart - 7
Zdroj: Profimedia

 

 

Jada Pinkett Smith

 

Herečka a manželka populárního herce Willa Smitha to má ráda všude, jen ne v posteli. Je to exibicionistka a ráda provozuje sex na veřejných místech. „Zapojte fantazii. Využijte koupelny, kanceláře, parky a klidně i ložnici vašich přátel,“ poradila kráska čtenářům magazínu Enquirer.

 

Will Smith a Jada Pinkett
Zdroj: Profimedia

 

bk

Diskuze