Publikováno 26. 1. 2017

Seznamka - místo pro idioty?

Seznamka
Zdroj: Thinkstockphotos

Dobrá, dobrá. Nebudu tu tvrdit, že seznamka je zlo a že se na ní dají poznat jenom samí zoufalci.

Článek je převzatý z blogu jsemmaamasmozkem.blog.cz.

Je pravda, že jsem na seznamce narazila na fajn lidi, s některými se přátelím už patnáct let. A svého současného přítele jsem taky poznala na seznamce. Jo, sice "tajně" šuká padesátiletou škatuli, ale jinak je to pan dokonalý. Pracuje, skvěle se stará o syna i o mě, pomáhá mi a je hodnej. Fakt, kdybych nepřišla na tu jeho chátrající maminu, myslela bych si, že jsem našla posledního jednorožce. V poslední době se snažím před tímto nepatrným problémkem zavírat oči.. I když mi to moc nejde..

No ale to je jedno. Dnes jsem chtěla mluvit o něčem jiném.

Když jsem se dozvěděla o té jeho bokovce, rozhodla jsem se, že se mu pomstím. A založila jsem si profil na seznamce s tím, že hledám flirt. Prostě jsem se rozhodla, že se nechám nezávazně přefiknout a pak mu to vmetu do tváře, aby věděl, jaké to je. Ozvala se spooooousta chlapů. A já si díky tomu uvědomila, že taková nejsem. Tohle prostě nemůžu udělat. Nemluvě o tom, že takovej sex na truc by mi stejně nic nepřinesl, neužila bych si to.

Jenže jsem na internetu narazila na jednu nemocnou holčičku, která hledá někoho na popovídání. Profil jsem si nechala, ale změnila jsem si údaje - napsala jsem, že jsem zadaná a mám dítě a jediné, co hledám, je jen pokec.

Chápete - jsem zadaná, mám dítě a hledám jen pokec. Chápete to ne? Je to srozumitelné ne?

Pro ty zoufalce na netu to srozumitelné není. Když jim řeknu, že mám chlapa, tak oni řeknou, že to nevadí a když řeknu, že nemám zájem, tak buď začnou prosit anebo nadávat...

Jako fakt? Fakt se někdo ponižuje stylem: "Prosím, setkáme se aspoň na půl hodiny, já už dlouho neměl holku..."????

To už rovnou může napsat: "Jsem totální chudák, je mi jedno, jestli máš dvě hlavy a prsa na zádech, hlavně že máš díru."

Už jsem to nevydržela a do infa rovnou napsala: SAKRA ČTĚTE INFO V PROFILU.......... Napsala jsem, že nikoho nehledám a na otázky co tu hledám a jestli jsem volná odpovídám rovnou bloknutím....

Myslíte, že to pomohlo?

Ani omylem. Nikdo prostě informace v profilu nečte. Každej mrkne na fotku a už vypisuje totální slinty.

Psala jsem si téměř se stovkou chlapů a nenarazila jsem ani na jediného s mozkem. To je smutný.

Co se se seznamkama stalo? Dřív to byly celkem fajn místa, kde se dali poznat super kamarádi. Dneska je to místo plné totálních ubožáků...

Na tohle nemám. Nemocné holčičce na sebe dám e-mail a profil zruším. Protože na seznamce už se dneska fakt kamarád či kamarádka NA POKEC opravdu najít nedají.

Další články autorky najdete na jejím
blogu.

Reklama
blog.cz

Diskuze

Reklama