Publikováno 3. 3. 2017

Silikonová vášeň: Nevěstinec v Barceloně nabízí sex s figurínami

Silikonová figurína
Zdroj: Profimedia

Je krásná, má perfektní tvary, je potichu, a co je hlavní, je svolná pro cokoliv. Dokonalá žena? Ano, je tu však jeden háček. Není živá. I tak ovšem dokáže potěšit, tvrdí majitel nevěstince v Barceloně, který je plný silikonových figurín.

Podnik nazvaný Lumi Dolls  je prvním nevěstincem, který láká na sex s neživými prostitutkami. Figuríny jsou vyrobeny z termoplastického elastomeru a na výběr jsou hned čtyři typy. Katy, která se pyšní obřími prsy a blond vlasy, Afičanka Leiza, modrovlasá Aki, jenž ztělesńuje postavu z japonských anime a Lily, která má asijské rysy a drobné tvary.

 

Panenky jsou naprosto realistické a přesně kopírují ženské tělo. Klienti si i mohou vybrat, jak chtějí, aby byla figurína oblečená a v jaké se nacházela pozici. Mezitím, co se bude jejich silikonová kráska strojít, můžou v klidu sledovat porno film na obří televizi. To je servis! 

 

„Splňte si vaše sexuální fantazie bez jakéhokoliv omezení,“ láká na svých webových stránkách Lumi Dolls, který také velmi přísně dbá na hygienu. Panenky jsou před a po každém použití pečlivě umyty.

 

Podnik samozřejmě myslí i na bezpečný sex. I v tomto případě klinetům doporučuje, aby při hrátkách s figurínou použili prezervativ.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nudí vás stereotyp v posteli? Vyzkoušejte lehké sado-maso hrátky

Žhavá kráska z Playboye: Sara své sexy tělo fotí v přírodě

 

Ptáte se, kolik si za své panenky účtují? Hodina plná vášně stojí přes 3 tisíce korun. Tyhle umělé nevěstky si můžete odnést i domů. To už ovšem budete muset vysolit daleko větší obnos. Každá figurína stojí v přepočtu 143 tisíc korun. 

 

 

Silikonová figurína
Zdroj: lumidolls.com (foto:lumidolls.com)

 

Silikonová figurína
Zdroj: lumidolls.com (Foto: lumidolls.com)

 

Diskuze