Aktualizováno 8.11. 2017 22:36

Slibovali sex, drogy a alkohol. Z dovolené snů každého chlapa ale asi nic nebude!

Dovolená plná sexu a drog
Zdroj: Golden Girls

Měla to být dovolená plná alkoholu, holek a drog. Nyní to však vypadá, že z výletu, na kterém by chlapy čekal pořádný odvaz, možná nic nebude. Co se stalo?

9 fotek
Společnost Golden Girls, jenž provozuje eskortní služby, si myslela, že se svou nabídkou jedinečné dovolené dobyje svět cestovního ruchu. Výlet pro všechny milovníky žen a nekonečných večírků se měl uskutečnit 24 - 27. listopadu.

 

Na soukromý ostrůvek poblíž Kolumbie mělo být odvezeno kolem 30 rekreantů, kteří by si po celé tři dny užívali jako v ráji. Měli by dostatek toho nejluxusnějšího jídla, nejlepšího alkoholu a 60 těch nejvíc sexy holek v bikinách. Propagační video navíc uvádělo, že pro zájemce by měly být k dispozici rovněž lehké drogy.

 

Za dovolenou si firma účtovala okolo 110 tisíc korun na osobu. Zájemců bylo podle ní mnoho. Vypadá to však, že budou muset ostrouhat. Starosta přilehlého kolumbijského města Cartagena, Sergio London Zurek, totiž prohlásil, že bude velmi usilovat o to, aby se výlet zrušil. Na svém Titteru se výjádřil, že něco takového nebude akceptovat. Nelíbí se mu, že Kolumbie je vykreslována jako místo plné alkoholu a snadno dostupných drog. Turisté se prý dají do země nalákat zcela jiným způsobem. 

 

Nova action

Diskuze