Aktualizováno 2.4. 2018 11:37

Will Smith pozval na rande slavnou robotku Sophiu. Jak jejich setkání dopadlo?

Will Smith a robotka Sophia
Zdroj: YouTube.com

To, jak jde vývoj umělé inteligence neuvěřitelně dopředu, dokazuje Sophia. Robotka, která jako první dostala občanství v Saudské Arábii.

Sophii vyvinula společnost Hanson Robotic. Robotická žena je schopna lehčí konverzace a její náplní je jezdit po světě a představovat se na všemožných konferencích. Zúčastnila se například Světového ekonomického fóra a Globálního summitu nazvaného „Vše pro dobro“, kde vyslovila své přání o celosvětovém míru. „Je to vyvíjející se geniální stroj. Časem její rostoucí inteligence a pozoruhodný příběh okouzlí svět a spojí lidi bez ohledu na věk, pohlaví a kulturu,“ chlubí se Hanson Robotic a rovněž uvádí, že cílem společnosti je vytvářet roboty, se kterými si lidé naprosto porozumí.

Reklama

 

Jelikož se Sophie stává pomalu nejslavnější robotkou na světě, i herec Will Smith usoudil, že se s ní musí setkat. Sophii pozval na rande a jejich schůzku si i rovnou natočil na kameru.

 

Jak je ze záznamu jasně vidět slavný a bohatý herec robotku příliš neokouzlil. A když se Will velmi snažil na Sophii zapůspobit, a dokonce se jí pokusil rozesmát i vtipem, vypadá to, že tohle rande bylo zkrátka poslední. Robotka totiž jeho humor vůbec nepochopila a po chvíli navíc pronesla, že Smithovu hudbu nemá vůbec ráda.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vývoj robotických zvířat jde neustále dopředu. Čtyřnohý Spotmini už dokáže otevřít i dveře!

 

Když se jí navíc Smith v jednom momentě pokusil políbit, robotka ho rázně odmítla a vzkázala mu, že jsou jen kamarádi a pořádně děsivě na něj pohlédla. Tohle randíčko zkrátka nevyšlo. :)

 

Jak schůzka robota a slavného herce vypadala? Na to se podívejte ve videu.

Nova action

Diskuze

Reklama