Publikováno 4. 8. 2017

Žena za volantem: Z parkování britské řidičky se budete popadat za břicho!

Řidička
Zdroj: Thinkstockphotos

Kdo je lepší řidič? Žena a nebo muž? To je odvěký spor, který se snad nedá vyřešit. Po zhlédnutí videa, jenž ukazuje parkování řidičky z Británie, budou mít ovšem chlapi opět navrch. Ženin způsob zařazení svého vozu mezi další dvě auta je totiž až neskutečně vtipný.

Řidič autobusu Ash Bhudia uklízel ve své ložnici, když v tom si všiml podivného parkovacího manévru, který zrovna probíhal pod okny jeho bytu v Londýně. Samožřejmě se ihned chopil kamery a celou situaci začal natáčet. Něco takového totiž ještě neviděl.


Řidička menšího osobního automobilu se zjevně neřadí mezi přebornice v parkování. Zařazení mezi dva další vozy jí totiž dalo pořádně zabrat. Parkování trvalo dlouhých 8 minut. Nejvtipnější je bezpochyby to, jak žena stále dokola vyjíždí zpátky do silnice, protože si zjevně není jistá, zda se do parkovacího místa vejde. Z auta dokonce několikrát vystoupí, aby vzdálenost mezi vozy zkontrolovala. U toho se zoufale chytá za hlavu. Je jasné, že už si opravdu neví rady.


Po nějaké době dokonce jedno ze zaparkovaných aut odjede a ženě se tak nabízí nekonečné množství volného prostoru. Ale kdepak, ani tohle nepohlo. Řidička má pořád velké problémy a nějakou dobu couvá nesmyslně dopředu a dozadu. Po chvíli je ovšem jejímu trápení konec. Sláva, po skoro 10 minutách je zaparkováno.

 

ČTĚTE TAKÉ: 

ŠÍLENÉ VIDEO obletělo Česko: Dívky jely rychle a smrtící nehodu vysílaly online!

Šokující fotky - místo oleje nalila do motoru vodu do ostřikovačů!

 

Muž, jenž tuto nešťastnici natáčel, se jejím podivným parkovacím manévrům směje zřejmě ještě teď. Pro web The Sun uvedl, že něco takového ještě neviděl a vlastně ani nechápe, jak někdo takový může vlastnit řidičský průkaz.

 

 

Nova action

Diskuze