Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nova Action přináší svým divákům program, který je založený právě na akci.

10 TYPŮ ŘIDIČŮ: Koho můžete na silnici potkat?

Řidič
zdroj: Thinkstockphotos Řidič
aktualizováno 24.07.2017, 00:24 | blog.cz

Ačkoliv nikdo nejsme pánem silnic, občas se mezi námi objeví jedinci, ze kterých stojí vlasy hrůzou. Ať jste řidič, cyklista anebo chodec, pojďte si připomenout, jaká úskalí na nás v provozu nemilosrdně číhají každý den.

Celý článek»

Běhání

BLOG: Běh jako nové náboženství? »

Je určitě pravdou, že na běh a věci s tím spojené narazíte prakticky všude. Populárním slovním spojením "je to běh na dlouhou trať" počínaje a záplavou reklam konče. Běh se tak pro část společnosti stal novým náboženstvím. Celý článek»
Dar

BLOG: Čím obdarovat ženu? »

Většina mužů je spíše technického typu, je to dáno geneticky. Díky tomu zvládají opravit mnohé, mají (většinou) lepší orientační smysl aj.. Tyto nesporné výhody mužských jedinců oproti pohlaví ženskému však matka příroda mistrně kompenzovala. Celý článek»
Posilovna

BLOG: Jsou svalovci vylízaní? »

Pokud mi něco dokáže opravdu pohnout žlučí, jsou to nesmyslné předsudky. Bohužel, naše společnost je jich plná až k prasknutí. Celý článek»
Kočka

BLOG: Kastrovat nebo ne? »

Zdá se mi nefér hrát si na Boha. Ano, pořídili jsme si zvířátko za vlastní peníze pro vlastní potěchu. Rozhodujeme kdy, kde a co bude jíst, kdy a kde bude spát, kdy, kam a zda vůbec půjde ven. Dává nám většinou více lásky než my jemu a přesto jsme postaveni do situace, kdy rozhodujeme i o jeho lásce mateřské. Celý článek»
Feminismus

BLOG: Vyvrácení feministických mýtů »

Vyvracení feministických mýtů a hloupých argumentů je něco, ohledně čeho jsem dosti vášnivá, protože je to prostě zábava, píše blogerka. Celý článek»