Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nova Action přináší svým divákům program, který je založený právě na akci.

ÚŽASNÁ PROMĚNA: Neuvěříte, z jaké "trosky" se vyklubal tento svalovec

Jay Maryniak
zdroj: Instagram Jay Maryniak
aktualizováno 04.08.2017, 10:32 | bk

Každý člověk může v životě spadnout na dno. Důležité však je umět vstát, rány oklepat a začít znovu. Američan Jay Maryniak bojoval řadu let s těžkou drogovou a alkoholovou závislostí. Už to vypadalo, že mu není pomoci. Nyní je však z muže zcela nový člověk. Z pohublého "feťáka" je hora svalů, která svým příběhem inspiruje mnoho lidí.

Celý článek»

Stravování

Chcete nabrat svaly? Bez správného stravování to nepůjde! »

Jak již zcela jistě víte, bez zdravé a kvalitní stravy nemůžete dosáhnout téměř žádných pokroků.A to ať už je vaším cílem nabrání svalové hmoty, či spalování tuku. Mnoho lidí tuší, jak by mělo jíst, ale jsou zmateni z těch spousty tipů, které slýchají kolem sebe. Celý článek»
švihadlo

Chcete zpevnit břicho? Snadné KARDIO vám zabere 4 minuty »

Potřebujete rychle zpevnit břišní svaly, ale kvůli pracovní vytíženosti nemáte příliš času na chození do fitka? Nebojte, máme pro vás jednoduché a hlavně účinné kardio, ke kterému vám stačí pouhé 4 minuty! Celý článek»
Svaly - 5

Fitness: Tréninkové metody a principy nejen pro začátečníky »

Začínáte s cvičením? Nevíte jak na to? Nebojte, fitness trenérka Tereza Kalašová vám poradí ty správné tréninkové metody. Přiučit se mohou i ti pokročilí. Celý článek»
Běhání

Chcete být v kondici? Začněte běhat »

Každý člověk umí běhat, je to přirozená aktivita. Pravidelných běžců stále přibývá, což je skvělé. Pokud se řadíte mezi ty, kteří by rádi pravidelně běhali, ale zatím se ještě nerozhoupali, pak je tento článek přesně pro vás. Celý článek»
Z tlusťocha model - 1

8 CHYBNÝCH úvah o posilování »

Mezi laiky panuje mnoho chybných úvah o posilování. Kolikrát se až musím smát, co občas zaslechnu v posilovně, píše na svém blogu profesionální fitness trenérka Tereza Kalašová. Co jsou podle ní ty nějvětší hlouposti? Celý článek»
Sedmnáctiletý kulturista

ŠOKUJÍCÍ PROMĚNA: Z mladíka (15) se za dva roky stala hora svalů »

Brad Willis je dnes již sedmnáctiletý kulturista, který před dvěmi lety náhodně navštívil fitness centrum. O posilování neměl tehdy ani ponětí. Nyní je z něj hora svalů, která se chce podobat slavnému Arnoldu Schwarzeneggrovi. Celý článek»