Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nova Action přináší svým divákům program, který je založený právě na akci.

Halo Wars 2 - takhle se dělají strategie na konzolích

Halo Wars - 10
zdroj: oficiální zdroj Halo Wars - 10
aktualizováno 20.03.2017, 11:12 | FANDA / kom

Realtime strategií je na současných konzolích tolik, že byste je spočítali na prstech jedné ruky nešikovného dřevorubce. Způsob jejich ovládání je totiž natolik specifický, že se nejpohodlněji hrají s myší v ruce a ta je zapovězena jen hráčům u PC. Halo Wars je v tomhle ale poněkud výjimečné, alespoň trochu zkušený konzolista si poradí i s obyčejným gamepadem, protože u Halo Wars se podařilo ovládání natolik zjednodušit, že už to snad ani víc nejde. Že by šlo tedy o první pořádnou strategii na konzolích?

Celý článek»

Resident Evil 7. - 9

Resident Evil 7 - prožijte horor na vlastní kůži »

Když se poprvé objevily zmínky o hororu Resident Evil 7, nechávalo mě to poměrně laxním. Příliš jsem se o další z řady jednohubkových hororů nezajímal, a to i přesto, že pochází z takto slavné herní série. Můj zájem nastartovalo až oznámení, že nejnovější díl bude možné projít celý ve virtuální realitě. Tomu zkrátka nešlo odolat. Místo uhýbání hlavou ve vypjatých pasážích teď nemůžete jen tak odvrátit pohled, prožijete si celé "peklo" na vlastní kůži! Celý článek»
Dead Island - 6

Dead Island Definitive Collection – zombie her není nikdy dost »

Byla to velká párty, při které všichni dost bumbali.. A i vy jste to dost přehnali, až vás ochranka musela odvést na pokoj a raději nechat vystřízlivět. Proč ne, jste na dovolené a taková divočina se prostě občas stává.. Jenže na ostrově Banoi se stalo něco jiného. Když se probudíte, je všude okolo plno zombie, kteří ještě včera byli hoteloví hosté, zaměstnanci nebo domorodci.. A vy jste z nějakého důvodu vůči nákaze imunní.. Celý článek»
Call of Duty

Vyzkoušejte hi-tech zbraně na vlastní kůži »

Jako každý správný Fanda mám rád, když existuje nějaká jistota. Jako třeba výhra Sparty na domácím hřišti, správně vychlazené pivo v oblíbené hospodě či herní série, která každý rok přináší pořádnou akci! Celý článek»
Halo: The Master Chief Collection

Futuristické boje na vzdálených světech »

Řežba v podobě legendární videoherní série, to je správný způsob, jak by Fanda měl trávit dlouhé zimní večery. Pokud teda nemá po ruce pivo a/nebo žhavou dvacítku (třicítku, čtyřicítku… doplňte dle svých preferencí). Celý článek»