Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nova Action přináší svým divákům program, který je založený právě na akci.

Ta se toho nebojí! Modelka Amber Rose ukázala neoholený klín

Amber Rose
zdroj: Twitter Amber Rose
aktualizováno 16.06.2017, 12:04 | Nova action/bk

Modelka a herečka Amber Rose (33) připravila uživatelům socíálních sítí pořádné překvápko. Na svém Instagramu publikovala fotografii, kde je nahá. Tedy pardon, vrchní díl plavek si, aby se neřeklo, oblékla. Dolní partie však zůstaly odhalené a celý svět už tak ví, jakou ji Amber má!

Celý článek»

Jonah Hill

Tlouštík Jonah Hill pořádně zhubl. Jeho proměna vám vyrazí dech! »

Ačkoliv je Jonah Hill skvělý herec, žádný velký lamač dívčích srdcí to nikdy nebyl. Vždycky byl totiž pořádný cvalda. Nyní však hvězda filmu Vlk z Wall Street prošla neskutečnou proměnou a je téměř k nepoznání. Celý článek»
Jennifer Lawrence

Z herečky striptérkou? Jennifer Lawrance přistihli, jak se vlní u tyče »

Že je Jennifer Lawrance výborná herečka, to víme. Ale že by se skvěle uživila i jako striptérka? To by vás asi nenapadlo. Celý článek»
Pamela Anderson nafotila sexy snímky

Pamela Anderson (49) je pořád zatracená kočka, dokazují sexy fotky »

Známé sexbombě a „herečce“ Pamele Anderson už za měsíc bude 50 let. Ano, stárnutí zkrátka nezastaví ani tahle známá dračice. Nebo ano? Jen se podívejte na její poslední fotografie, které dokazují, že Pamela je pořád kost. Celý článek»
Eminem

FOTO: Jak dnes vypadá roztomilá dcera Eminema? To budete koukat! »

Hailie Scott je dcera slavného Eminema, který se stále řadí mezi rappové krále. Můžete si ji pamatovat jako malou holčičku, jenž byla námětem pro řadu známých hitů. Jak nyní rozkošná blondýnka vypadá? To budete koukat! Celý článek»