Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nova Action přináší svým divákům program, který je založený právě na akci.

Dcera Paula Walkera vyrostla do krásy. Je to pořádná kočka!

Paul Walker s dcerou
zdroj: Instagram Paul Walker s dcerou
aktualizováno 24.03.2017, 12:05 | bk

Už jsou to čtyři roky, co oblíbený herec a frajer z filmů Rychle a zběsile Paul Walker tragicky zahynul při autonehodě. Zanechal po sobě dceru Meadow, které už je krásných osmnáct let. Jak nyní vypadá?

Celý článek»

Dan Bilzerian 1

Konec divokých mejdanů? Bilzerian má novou drsnou zálibu »

Dan Bilzerian je známý pro svůj divoký život, jenž se točí kolem peněz, večírků a nahých ženských zadků. I paření se ale časem omrzí a instagramový král rozhodl, že se začně věnovat něčemu úplně jinému. Celý článek»
Umělec Bansky vyzdobil hotel v Betlémě

Otevřeli hotel s nejhorším výhledem na světě. Vyzdobil ho umělec Banksy »

V Betlémě byl otevřen unikátní hotel, který vyzdobil grafitty umělec Banksy. Podle majitele se však jedná o budovu s nejhorším výhledem na světě. Zdi hotelu totiž přímo sousedí s vysokou zdí, jenž odděluje Izrael od Palestiny. Celý článek»
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski se opět ukázala ve spodním prádle »

Emily Ratajkowski je kočička, která se může chlubit skvělým tělem a opravdu skvostnými ňadry. Američtí fanoušci dokonce v hlasování rozhodli, že její přírodní čtyřky jsou nejkrásnější na světě. Není proto divu, že se modelka často stává tváří kampaní na spodní prádlo. Celý článek»
Stephen Hawking

Hawkingovi se dostalo velké pocty. Vědec si splní celoživotní sen »

Teoretický fyzik a jeden z nejznámějších vědců vůbec Stephen Hawking si splní svůj velký sen. Muž, jenž přispěl k různým oborům kosmologie a kvantové gravitace, se podívá do vesmíru! Celý článek»
žralok

DRAMATICKÉ VIDEO: Žralok bílý zaútočil na skupinu turistů »

Turisté v Jižní Africe chtěli zažít pořádný adrenalin, a proto se rozhodli, že se zúčastní skupinového potápění v kleci s pozorováním žraloka bílého. Jistě však netušili, v jakou dramatickou situaci se zážitek promění. Celý článek»
Toreador Juan José Padilla

VIDEO: Toreadora sejmul býk. Oko mu vystřelilo z důlku »

Býčí zápasy vždy budily velké kontroverze. Pro někoho se jedná o týrání zvířat, pro druhé, převážně pro Španěly, je to krásná tradice. Ti, co tento „sport“ nemají rádi, teď budou mít možná škodolibou radost. Při jednom zápasu totiž nabral býk toreadora tak silně, až mu vylétlo umělé oko z důlku. Celý článek»
léčivé BDSM

Sexuální úchylky celebrit: Olizování podpaží i touha po krvi »

I světové celebrity jsou jen obyčejní lidé a ani jim se nevyhnou různé sexuální úchylky. Přinášíme vám ty nejpikantnější z nich. Na čem slavní ujíždí v posteli a co je dokáže nejvíce rozpálit? Celý článek»
For Honor - 5

For Honor - SOUTĚŽ - VYHLÁŠENÍ výherců »

V souvislosti s vydanou recenzí na středověkou rubačku For Honor jsme pro vás ve spolupráci s distributorem Playman.cz připravili soutěž o tématické předměty ke hře. Celý článek»
Reportér u kanibalistického kultu

VIDEO: Reportér navštívil kanibaly a snědl lidský mozek »

Reza Aslan je reportér americké televize CNN, který ve svém pořadu přibližuje různé kultury z celého světa. Na návštěvu u hinduistické skupiny Aghora v Indii nejspíše nikdy nezapomene. Celý článek»
Voják se loučí se svým umírajícím psem

FOTO: Voják se loučí se svým umírajícím psem  »

Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepším přítelem člověka. Fotografie amerického vojáka Kyla a jeho psa Bodza to více než dokazuje. Ukazuje totiž velmi smutný moment, kdy se museli rozloučit. Celý článek»