Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nova Action přináší svým divákům program, který je založený právě na akci.

10 TYPŮ ŘIDIČŮ: Koho můžete na silnici potkat?

Řidič
zdroj: Thinkstockphotos Řidič
aktualizováno 24.07.2017, 00:24 | blog.cz

Ačkoliv nikdo nejsme pánem silnic, občas se mezi námi objeví jedinci, ze kterých stojí vlasy hrůzou. Ať jste řidič, cyklista anebo chodec, pojďte si připomenout, jaká úskalí na nás v provozu nemilosrdně číhají každý den.

Celý článek»

Mezinárodní vesmírná stanice ISS

Prozkoumejte vesmírnou stanici. Google vytvořil virtuální procházku po ISS »

Služba Street View společnosti Google už dlouhá léta umožňuje pohled do ulic skoro všech zemí světa. Nyní se však mapy dostaly do dalšího rozlišení. Nově můžete brouzdat nejen po zemi, ale i po Mezinárodní vesmírné stanici. Celý článek»
Běhání

BLOG: Běh jako nové náboženství? »

Je určitě pravdou, že na běh a věci s tím spojené narazíte prakticky všude. Populárním slovním spojením "je to běh na dlouhou trať" počínaje a záplavou reklam konče. Běh se tak pro část společnosti stal novým náboženstvím. Celý článek»
Chester Bennington - 4

Smutný život frontmana Linkin Park: Jaký byl Chester Bennington? »

Hudební svět včera zasáhla tragická zpráva. Hlavní zpěvák kapely Linkin Park Chester Charles Bennington se oběsil ve své rezidenci v Los Angeles. 41letý rocker po sobě zanechal 6 dětí. Celý článek»
Nový trend na Instagramu

Holé zadečky a bazén: Nový trend na Instagramu potěší každého chlapa »

Každé léto je na Instagramu spojeno s určitým trendem, který pohltí zejména ženské pokolení. Loňské prázdniny se profily mladých slečen zaplnily fotkami na plážích, letošní léto je naopak ve znamení zadečků v bazénech. Celý článek»
Mrtvoly ztracených manželů našli po 75 letech.

Manželé zmizeli před 75 lety: Neuvěříte, kde se nyní našla jejich těla »

Marcelin a Francine Dumoulin byli manželským párem, který roku 1942 zmizel beze stopy ve švýcarských Alpách. Už to vypadalo, že se po dvojici nadobro slehla zem. Po dlouhých 75 letech se však stalo něco neuvěřitelného. Těla ztraceného páru se našla! Celý článek»
Bohatí na Instagramu

Bohatí a arogantní: Zlatá mládež se vysmívá lidem bez peněz »

Soukromá letadla, drahé hodinky, luxusní vozy a nekončící párty. O tom všem je život takzvané Zlaté mládeže. Tyhle často již plnoleté „dětičky“ o práci nikdy neslyšeli. Ani nemusí, rodiče jim koupí vše, na co si vzpomenou. Celý článek»
Unilever

Soutěž AXE: Vyhlášení VÝHERCŮ »

Doba, kdy se mužnost měřila tím, na jakou vzdálenost byl chlap cítit, je už dávno pryč. Nyní platí, že čím voňavější muž, tím větší šance zapůsobit na okolí. Nova action.cz si pro vás připravila soutěž ve spolupráci s AXE. Celý článek»
Dar

BLOG: Čím obdarovat ženu? »

Většina mužů je spíše technického typu, je to dáno geneticky. Díky tomu zvládají opravit mnohé, mají (většinou) lepší orientační smysl aj.. Tyto nesporné výhody mužských jedinců oproti pohlaví ženskému však matka příroda mistrně kompenzovala. Celý článek»
David Caruso

Smolný život Horatia z Kriminálky Miami: Herec Caruso zažil jeden průšvih za druhým »

Svědomitý, zásadový a spravedlivý. Takový je poručík Horatio Caine, jenž šéfuje partičce vyšetřovatelů v Kriminálce Miami a úspěšně řeší jeden případ za druhým. Jeho představitel David Caruso však příliš veselý život nikdy neměl a zažil pár opravdu pořádných karambolů. Celý článek»
Kobra 11 - 2013W13D2

5000 zničených aut a 4 mrtví policisté: Co jste nevěděli o Kobře 11? »

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné... Říká vám to něco? Ano, jedná se o úvodní prolog seriálu Kobra 11, který má už za sebou 20 sérií. Kolik bylo během natáčení zničeno aut? Kolik parťáků vyměnil nesmrtelný Semir Gerkhan? Podívejte se na zajímavosti, které jste o populárním seriálu možná nevěděli. Celý článek»