Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nova Action přináší svým divákům program, který je založený právě na akci.

Běžte domů a mějte sex: Ve Švédsku navrhují pracovní „milostnou“ pauzu

Sex - ilustrační foto - 1
zdroj: Thinkstockphotos Sex - ilustrační foto - 1
aktualizováno 27.02.2017, 16:06 |

Radní jednoho švédského města přišel s neobvyklým nápadem, jenž podle něj pomůže zlepšit mezilidské vztahy. Per-Erik Muskos navrhuje, aby tamní zaměstnanci měli v práci placenou přestávku, během které by jeli domů a měli sex.

Celý článek»

For Honor - 1

Recenze For Honor - drsný středověk »

Za čest - tak by se dal volně přeložit titul téhle středověké rubačky. Na herní scéně se zčista jasna objevila předloni a od té doby jsme si mohli zahrát jednu neveřejnou a jednu otevřenou betaverzi. Celý článek»
Sara Jean Underwood

Žhavá kráska z Playboye: Sara své sexy tělo fotí v přírodě »

Máme tu další slavnou kočičku z Instagramu. Modelka Sara Jean Underwood se pyšní opravdu výstavním tělem. Jelikož miluje přírodu, své bujné křivky vystavuje v horách, na loukách i v lese při stanování. Zaručujeme vám, že s touhle holkou byste na čundr jistě s radostí vyrazili. Celý článek»
McLaren - Archivní foto

FOTO: Luxusní McLaren za miliony skončil v plamenech »

Tohle je vážně pech. Zřejmě velmi movitá řidička z Británie se mohla pyšnit bourákem značky McLaren 650S Spider, který stojí pořádně tučný balík peněz a na silnicích byl jistě velkou ozdobou. Nyni však ženě, možná spíše jejímu partnerovi, zbyly oči pro pláč. Luxusní vůz totiž skončil v plamenech. Celý článek»
Hitlerův telefon

Dražba Hitlerova telefonu: Aparát se prodal za pořádný balík »

Na nedělní aukci byl vydražen telefon nacistického vůdce Adolfa Hitlera. Prodejní cena je neuvěřitelně vysoká. Nový majitel rudého aparátu se rozhodl pořádně plácnout přes kapsu a za tuhle historickou věcičku zaplatil pěkný balík peněz. Celý článek»
Fotograf zvěčnil vojáky v civilu

Dojemné snímky vojáků: Co se skrývá za uniformou? »

Vojáci, mariňáci a další členové armády jsou většinou fotografováni s vážnou tváří a jen ve svých uniformách. Americký fotograf Devin Mitchell se však rozhodl, že světu ukáže, jaký člověk se ve skutečnosti za zeleným oblečením skrývá. Celý článek»
Julie Vins

Barbie z posilovny: Dívka s mohutnými svaly udivuje celý svět »

Je jí teprve 20 let, má obličej jako panenka, ale tělo jako profesionální kulturista. Ruska Julia Vins si zamilovala posilování a za její svaly by se nestyděl ani Arnold Schwarzenegge či filmový Rocky Balboa. Celý článek»
Futuristický kufr

Už žádné tahání těžkých kufrů. Robot Gita vám věci sám odveze »

Patříte mezi milovníky cestování, ale představa tahání velkých kufrů a plných tašek vás děsí? Pak určitě oceníte nápad jedné italské společnosti. Firma vyrobila futuristický kufr na dvou kolech, který dokáže svého majitele všude následovat. Celý článek»
Mužské přirození

Nová antikoncepce pro muže: Spermie zablokuje speciální gel »

Vědci testují nový typ antikoncepce pro muže. Substance jménem Vasagel by mohla v budoucnu nahradit vasektomii. Je totiž méně bolestivá a navíc není definitivní. Celý článek»
Žena za volantem

VIDEO: Žena za volantem a nejvtipnější parkování v historii »

Kdo je lepší řidič? Žena a nebo muž? To je odvěký spor, který se snad nedá vyřešit. Po zhlédnutí videa, jenž ukazuje parkování řidičky z Británie, budou mít ovšem chlapi opět navrch. Ženin způsob zařazení svého vozu mezi další dvě auta je totiž až neskutečně vtipný. Celý článek»
Anastasia Kvitko

Ruská Kardashian: Sexy Anastasia Kvitko se pyšní výstavními křivkami »

Mladá Anastasia Kvitko je dívkou, která vlastně nic moc neumí, ale na Instagramu má přes 5 milionů fanouškou. Její tělíčko je totiž opravdu výstavní. Ti, kteří milují bujná prsa a velké pozadí, si u téhle kočičky přijdou na své. Celý článek»