Muž pozval svou přítelkyni do kina. Musí se však řídit jeho přísnými pravidly!

Není nic horšího, než když jste v kině na filmu, na který jste čekali snad celou věčnost, a zážitek vám zkazí neukáznění lidé kolem vás, kteří během promítání prostě nezavřou pusu! A jak všichni asi víte, mezi takové lidi se často řadí manželky a přítelkyně.

MÝTY a LŽI o hubnutí!

Hubnutí není nic lehkého. Náročný proces navíc stěžují nepravdy a dezinformace, které kolují všemožně po internetu a lidé se jimi bohužel řídí. Server Menshealth.com se tedy některé lži na toto téma pokusil vyvrátit.

BLOG: Opravdu musí být muž u porodu?

Být se svýjm dítětem od jeho prvního nádechu, do svého posledního výdechu, to je sen každého milujícího rodiče - jak matky, tak otce.

Brazilec si začal do těla píchat olej. Neuvěříte, v co hrozného se proměnily jeho svaly!

Brazilec Valdir Segato byl vždy hubeňour a postava plná svalů pro něj byla pouhým snem. Jednoho dne si však muž řekl, že k tomu aby připomínal Arnodla Schwanzeneggera, si prostě dopomůže za každou cenu. V posilovně ho to však příliš nebavilo, a tak přišel se šíleným nápadem.

BLOG: Jak si najít holku? Zde je pár užitečných rad

Všechy ženský jsou stejný, ale každá je jiná. To znamená, že mé rady vždy fungují, ale nebude moje vina, pokud nevyjdou.

BLOG: Oblek - hvězda pánského šatníku

Nedávno jsem se na internetu dočetl, že je pánský oblek na vymření. Pro mě osobně je však tento kousek oblečení hvězdným prvkem šatníku každého muže. Ne nadarmo se tento oděv těšil obrovské oblíbenosti u našich dědů a pradědů z první republiky, kteří si jej náležitě vážili a především jej uměli nosit.

5 nejšílenějších sexuálních zranění, na jaké kdy doktoři narazili. Tohle byste vážně zažít nechtěli!

I když jsou samozřejmě sexuální zranění lidem neuvěřitelně trapná, a je to něco o čem rozhodně nechtějí mluvit, statistika je neúprosná a na pocit studu rozhodně nehledí. Sexuální nehody se zkrátka stávají po celém světě a vy byste nevěřili, jaká všelijaká zranění může sex způsobit.

BLOG: Vede hubnutí k lepší erekci?

Že mě baví žít, to není třeba z mé strany opakovat, stejně jako to, že tomu tak vždy nebylo. Můj příběh o tom, jak jsem došel až k jakémusi bodu zlomu a začal něco dělat se svou postavou.

BLOG: Důvody, proč by se měla zavést povinná vojna

Už od raného "jinošství" mám levou nohu o 3 cm kratší - díly tomu mám "křivou páteř" - "úhel dle Cobba 15 stupňů" - což podle všech regulí mělo stačit na "modrou" vojenskou knížku - tedy na status - nevoják - kripl.

Panic založil sbírku, aby se mohl vydat na ostrov sexu. Prosí o 5 tisíc dolarů

Existuje mnoho mladých mužů, kteří mají velký problém sbalit ženu a na svůj první sexuální zážitek teprve čekají. Mezi nimi je i Američan Brian, který však přišel s nápadem, jak se panictví rychle zbavit. Místo za holkama však šel na internet.