TEST: Vyznáte se v akčních seriálech? 2.část

Po první části našeho testu znalostí o akčních seriálech tu máme pokračování. Jak dobře znáte Kobru 11? Orientujete se v postavách Kriminálky New York? A který oblíbený seriál se natáčel i v Praze? Vyzkoušejte náš kvíz a zjistěte, jak moc jste při sledování vašich oblibených "serošů" dávali pozor.

Hvězdy Kriminálky New York: Kolik si vydělají za jednu epizodu?

Seriál Kriminálka New York se vysílá od roku 2004. Od té doby si získal nespočet diváků po celém světe a vydělal obrovské peníze. Není divu, že i z představitelů hlavních hrdinů seriálu udělal milionáře!

Vtipy o Chucku Norrisovi nestárnou: Znáte je všechny?

Nejdrsnější drsňák ze všech drsných, neporazitelný bitkař a hlavně jediná oficiálně nesmrtelná bytost na planetě. To vše je Chuck Norris. Legenda, která se musí smířit s tím, že na její účet panuje velká řádka vtípků.

Semirův nový parťák: Blonďatý hezoun vás překvapí. Je to pěkný drsňák

Všichni fanoušci seriálu Kobra 11, pozor! V 21. sérii se můžete těšit na novou postavu. V pořadí již osmým parťákem nesmrtelného Semira se stane sympaťák Paul.

Smolný život Horatia z Kriminálky Miami: Herec Caruso zažil jeden průšvih za druhým

Svědomitý, zásadový a spravedlivý. Takový je poručík Horatio Caine, jenž šéfuje partičce vyšetřovatelů v Kriminálce Miami a úspěšně řeší jeden případ za druhým. Jeho představitel David Caruso však příliš veselý život nikdy neměl a zažil pár opravdu pořádných karambolů.

5000 zničených aut a 4 mrtví policisté: Co jste nevěděli o Kobře 11?

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné... Říká vám to něco? Ano, jedná se o úvodní prolog seriálu Kobra 11, který má už za sebou 20 sérií. Kolik bylo během natáčení zničeno aut? Kolik parťáků vyměnil nesmrtelný Semir Gerkhan? Podívejte se na zajímavosti, které jste o populárním seriálu možná nevěděli.

Soutěž s FANDOU a seriálem Agenti S.H.I.E.L.D.

Oblíbený seriál Agenti S.H.I.E.L.D. se na Fandovi dočkal reprízy první řady, kterou můžeš sledovat každou středu večer od 22:55! Pokud patříš k fanouškům seriálu, určitě si nenech ujít soutěž na naší facebookové stránce FANDA.