Ruská kulturistka ohromuje svět. Svalnatější žena snad neexistuje

Kam se hrabe Schwarzenegger! Ruska Natalia Kuzněcova svým tělem, a hlavně svalstvem, šokuje. Tato profesionální kulturistka je nejlepší ve svém oboru a jejích rozměrů nedosahují ani kulturisté chlapi.

BLOG: 12 kilo dolů. Jak se mi to povedlo?

Za půl roku se mi podařilo zhubnout přes 12 kg a nebylo to až tak těžké, jak jsem si myslel. Nejvíc se na tom podílí strava, stačí přidat trochu pohybu a hlavně se nenechat zlákat žádnými prášky a umělými doplňky stravy. Co všechno jsem musel změnit a zlepšit?

Vondar Woman existuje! Je to bývalá vojačka a hvězda Instagramu s perfektním tělem

Její jméno je Alysia Macedo, má 29 let a živí se jako zubní asistentka. V minulosti byla tato kráska s tělem slavné komiksové postavy Vondar Wondar členkou americké armády. Nyní však sbírá slávu na Instagramu jako fitness modelka.

Chladné dny jsou tu! 6 způsobů, jak posílit imunitu

Na stal nám podzim a s ním i chladnější dny, kdy jsme náchylnější k nemocem. Jakmile něco „chytíme“, je těžké dostat se zpět do formy. S posílenou a dobře vyladěnou obranyschopností váš však chřipka a nachlazení budou obcházet obloukem.

Máte sedavé zaměstnání? Tohle vám pomůže nejen s bolestí zad!

Bolesti zad, hlavy, deformování páteře. To všechno má na svědomí tzv. sedavé zaměstnání. Poradíme vám proto několik základních pravidel, při jejichž dodržování budete i po celodenním sezení u počítače naprosto fit.

Kráska se pyšní dokonalým tělem. Její věk vás bude šokovat!

Žádné vrásky, dlouhé vlasy a pevná štíhlá postava. Tím vším se pyšní Čínanka Liu Yelin. Ovšem pozor, téhle kočce už dávno není dvacet. Její věk je daleko vyšší.

Nemáte čas na fitko? Poradíme, jak efektivně cvičit doma

Ne každý má kvůli pracovnímu vytížení čas na to, chodit do posilovny. Pravidelnost cvičení je však základ, který vás dovede k vysněné postavě. Přinášíme vám proto tři typy tréninků, které si můžete odcvičit kdykoliv a kdekoliv.

Fitness: Tréninkové metody a principy nejen pro začátečníky

Začínáte s cvičením? Nevíte jak na to? Nebojte, fitness trenérka Tereza Kalašová vám poradí ty správné tréninkové metody. Přiučit se mohou i ti pokročilí.

ÚŽASNÁ PROMĚNA: Neuvěříte, z jaké "trosky" se vyklubal tento svalovec

Každý člověk může v životě spadnout na dno. Důležité však je umět vstát, rány oklepat a začít znovu. Američan Jay Maryniak bojoval řadu let s těžkou drogovou a alkoholovou závislostí. Už to vypadalo, že mu není pomoci. Nyní je však z muže zcela nový člověk. Z pohublého "feťáka" je hora svalů, která svým příběhem inspiruje mnoho lidí.

BLOG: Jsou svalovci vylízaní?

Pokud mi něco dokáže opravdu pohnout žlučí, jsou to nesmyslné předsudky. Bohužel, naše společnost je jich plná až k prasknutí.