Chcete se v posilovně vyhnout trapasu? Pak nikdy nedělejte tyto věci!

Chystáte se vůbec poprvé v životě do posilovny? Výborně! Dejte si ovšem pozor na to, abyste se mezi „fitness profíky“ pořádně neponížili

Chcete zapracovat na svém těle? Pak už nikdy nevyslovujte tyto věty!

Dali jste si do roku 2018 předsevzetí, že začnete pořádně cvičit, ale posilovnu jste zatím viděli jen zdálky? Čím to je? Nejsou za tím tyto známé výmluvy?

Akční hrdina Van Damme (57) je stále hora svalů. Jak se udržuje ve formě?

Je mu 57 let, ale stále vypadá, že by vám dokázal dát pořádně do zubů. Legendární akční hrdina Jean-Claude Van Damme je ve svém věku stále neskutečná hora svalů. Jak si herec udržuje fyzičku? Jaké jsou jeho tréninkové metody? Konečně to víme!

BLOG: Já a posilovna aneb Vztah, který trvá už dva roky

Jsou to přesně na den 2 roky, co jsem se odhodlal poprvé vejít do posilovny. A uvědomil jsem si, že na téma posilovna jsem ještě za celou tu dobu nenapsal ani jeden článek. V mnoha článcích jí sice zmiňuji, ale vždy jen okrajově. A tak dozrál čas se na téma já a fitko podívat trochu podrobněji.

Ruská kulturistka ohromuje svět. Svalnatější žena snad neexistuje

Kam se hrabe Schwarzenegger! Ruska Natalia Kuzněcova svým tělem, a hlavně svalstvem, šokuje. Tato profesionální kulturistka je nejlepší ve svém oboru a jejích rozměrů nedosahují ani kulturisté chlapi.

BLOG: 12 kilo dolů. Jak se mi to povedlo?

Za půl roku se mi podařilo zhubnout přes 12 kg a nebylo to až tak těžké, jak jsem si myslel. Nejvíc se na tom podílí strava, stačí přidat trochu pohybu a hlavně se nenechat zlákat žádnými prášky a umělými doplňky stravy. Co všechno jsem musel změnit a zlepšit?

Vondar Woman existuje! Je to bývalá vojačka a hvězda Instagramu s perfektním tělem

Její jméno je Alysia Macedo, má 29 let a živí se jako zubní asistentka. V minulosti byla tato kráska s tělem slavné komiksové postavy Vondar Wondar členkou americké armády. Nyní však sbírá slávu na Instagramu jako fitness modelka.

Chladné dny jsou tu! 6 způsobů, jak posílit imunitu

Na stal nám podzim a s ním i chladnější dny, kdy jsme náchylnější k nemocem. Jakmile něco „chytíme“, je těžké dostat se zpět do formy. S posílenou a dobře vyladěnou obranyschopností váš však chřipka a nachlazení budou obcházet obloukem.

Máte sedavé zaměstnání? Tohle vám pomůže nejen s bolestí zad!

Bolesti zad, hlavy, deformování páteře. To všechno má na svědomí tzv. sedavé zaměstnání. Poradíme vám proto několik základních pravidel, při jejichž dodržování budete i po celodenním sezení u počítače naprosto fit.

Kráska se pyšní dokonalým tělem. Její věk vás bude šokovat!

Žádné vrásky, dlouhé vlasy a pevná štíhlá postava. Tím vším se pyšní Čínanka Liu Yelin. Ovšem pozor, téhle kočce už dávno není dvacet. Její věk je daleko vyšší.